Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kininis kordicepsas – efektyviausia organizmo reguliavimo priemonė

Rytų medicina sparčiai žengia į mūsų kasdienybę. Vis dažniau tai, kas prieš kelis šimtus metų atrodė keista ir neįmanoma, šiandien vakarų medikų jau tampa pripažinta. Pasaulis vis labiau kaustomas pačių įvairiausių mirtinų ligų. Rytų medicina ilgus metus siūlo, atrodo, pačius paprasčiausius būdus sunkiausioms ligoms įveikti. Tačiau tik prieš kelis šimtus metų nuspręsta įsiklausyti į išmintingas rytų kultūras. Vienas iš tokių rytų medicinos patikėtų stebuklingų gydymosi būdų – kordicepsas. Tai kininis grybas, kuris Kinijos medicinoje naudojamas jau daug metų. Teigiama, kad jis vaistas nuo daugelio ligų. Neseniai vakarų medicinoje imtas taikyti šis keistas ir retas augalas sukėlė perversmą ir išpopuliarėjo tiesiog žaibišku greičiu.

Kordicepsas taikomas praktikoje. Iš jo gaminami įvairūs preparatai, kurie naudojami ne tik inkstų, plaučių ligoms gydyti, organizmui valyti ir stiprinti, bet ir kovojant su vėžiu ar diabetu.

Viena iš kordicepso naudojimo galimybių – organizmo stiprinimas. Tam gaminami įvairūs eliksyrai, arbatos, tabletės ir kapsulės. Priklausomai nuo to, kaip ir nuo ko norite apsaugoti ir sustiprinti organizmą, reiktų pasirinkti preparatus. Didžiausia korporacija, prekiaujanti preparatais, kurių sudėtyje yra kordicepsas – tai Fohow įmonė. Jie siūlo nemažai produktų organizmo stiprinimui.


  • Eliksyras „Feniksas“ – populiariausias preparatas rytų medicinoje. Šis eliksyras skirtas organizmo stiprinimui, dažniausiai patariama vartoti pavasarį ar rudenį arba prieš virusinių ligų protrūkius. Šis eliksyras ne tik sustiprina visą imuninę sistemą, tačiau ir atnaujina ląsteles, padeda organizmui kovoti su vėžiu. Šį eliksyrą patariama naudoti žmonėms po įvairių ligų, ypač silpnos imuninės sistemos ar kovojantiems su naviku, besigydantiems po operacijos. Eliksyras ypač paspartina žaizdų gijimą ir odos atsinaujinimą. Taip pat gerina kepenų veiklą, padeda kovoti su peršalimo ligomis, širdies komplikacijomis, cukriniu diabetu.
  • „Linčži“ kapsulėse taip pat yra kordicepsas. Šios kapsulės vartojamos nervų sistemos raminimui, harmonijos atgavimui, nualintam organizmui sustiprinti. Tai kapsulės skritos itin aktyvų gyvenimą gyvenantiems žmonėms. Jos tarsi išgelbsti nuo išsekimo. Vartojant kapsules pagerėja nuotaika, sustiprėja organizmas, padidėja ištvermė. Jas patariama vartoti jaučiant smegenų sutrikimus, po insultų ir infarktų. Kapsulės geriamos ryte, galimas ir vienkartinis vartojimas.


Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …