Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Ar tikrai visiems reikia aukštojo universitetinio išsilavinimo diplomo

VU bakalauro diplomas
Lietuvoje vis dar egzistuoja universitetų kultas. Dauguma pasiduoda spaudimui bet kokia kaina įgyti aukštojo universitetinio mokslo diplomą, nors patys galbūt daug mieliau pasirinktų kitą gyvenimo kelią. Kiti šiaip tiesiog neįsivaizduoja, kad gali būti kitaip: negi pradėsi savarankišką gyvenimą iškart po mokyklos baigimo? Arba negi būsi prastesnis už daugumą savo klasės draugų ir nestosi į universitetą  Tokios ir panašios mintys aplanko daugelį abiturientų. Prie to prisideda tėvai ir mokytojai, piršdami mintį, kad be mokslo gyvenime nieko nepasieksi ir „eisi griovių kasti“. Žodžiu, suprask: stok į universitetą, ketverius metus rašyk referatus ir puiki karjera nukris iš dangaus.

Žinoma, mokytis reikia, visas gyvenimas yra pamoka, bet tikrai ne visiems reikia baigti universitetą  Galima tapti puikiu specialistu, įgyti patinkančią specialybę ir tobulėti joje. Net ir alga, pavyzdžiui, gero kirpėjo gali būti didesnė už magistranto, dirbančio kokioje nors kontoroje. O svarbiausia yra tai, kad žmogus gali dirbti mėgstamą darbą, būti laimingas ir duoti naudą savo visuomenei. Negana to, toks specialistas nėra nė kiek prastesnis už valdininką, vadybininką, gydytoją ar direktorių. Viskas priklauso nuo pačio žmogaus, jo individualių savybių.

Tikrai nesu prieš universitetus. Juose susirenka daug jaunų talentingų žmonių, sieksiančių ir siekiančių mokslo aukštumų, bet, deja, didžioji dalis ten ateina dar praleisti mažiausiai ketverius vaikystės metus. Tokiems žmonėms siūlyčiau nepasiduoti spaudimui ir eiti savo keliu.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …