Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kasdienis vaiko drabužėlis-vaikiška prijuostė

Vos sulaukus šeimos pagausėjimo, tiek tėveliams, tiek mamytėms pradeda rūpėti įvairūs vaikiški drabužėliai ir daiktai. Vienas iš tokių - vaikiška prijuostė, liaudiškai dar vadinama seilinuku. Nuo pirmų vaiko gimimo dienų vaikas kasdien nešioja šį rūbelį ne tik valgydamas, bet ir užsiimdamas kita veikla namuose. Žinoma, skirtingiems vaikams tinka skirtinga vaikiška prijuostė, o parduotuvėse galima rasti pačių įvairiausių seilinukų, atitinkančių ne tik vaiko amžių, bet ir veiklą, kurios metu šis drabužis bus reikalingas.

Mažiesiems stebuklams

Naujamgimiems seilinukai kūdikiams yra pagrindinis jų drabužis. Nuo pirmų dienų vaikelis turi mokytis valgyti ir taikytis prie daugelio naujovių dar nematytame pasaulyje. Naujagimį tenka maitinti kas dvi valandas, bevalgydamas dažnai jis apsitaško ir sušlampa. Kad drabužėlių nereikėtų keisti kiekvienąkart maitinant vaikelį, Jums reikalingas seilinukas, kuris užtikrins švarų maitinimą.

Kartais artimieji ir giminės, vykdami aplankyti naujo šeimos nario, dažnai pirmajai dovanai pasirenka būtent seilinukus. Tai daiktas, kuris dabar bus tikrai reikalingas, o per daug jų pradžioje nebus tikrai. Ieškant geriausio pasirinkimo, patartina rinktis kokybiškos medžiagos drabužėlius. Šiandien gamintojai jau siūlo atitinkamus vaikiškus seilinukus, kurie yra nedideli ir tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams. Tikėtina, jog artimieji tikrai apsidžiaugs jei pasirinksite ne tik dailų, bet ir kokybišką vaikišką prijuostę, pavyzdžiui, neperšlampamą.

Šiek tiek paūgėjus

Kai vaikelis kiek ūgteli, neužilgo pradeda valgyti pats. Jis jau domisi tuo, kas dedama ant stalo kitiems šeimos nariams, ir ieško naujų skonių bei aromatų. Šiuo vaiko augimo laikotarpiu ypač naudingas seilinukas su rankovėmis, kuris apsaugo vaiko drabužėlius nuo įvairių skysčių ir maisto likučių. Tikėtina, jos vaikas, pats rinkdamasis patiekalus nuo stalo ar bandydamas pirmuosius košės šaukštus savo rankomis, kaip reikiant susipurvins, todėl prijuostė su rankovėmis puikiai apsaugo nuo šių nesklandumų.

Šiek tiek ūgtelėję vaikučiai taip pat pradeda reikšti savo nuomonę ir net diktuoti madas. Jiems svarbu, kuo jie rengsis, todėl ir seilinukai turi atitikti jų poreikius. Tam šiandien galima įsigyti daug dailių seilinukų su įvairiausiais piešinėliais ir atvaizdais. O dažnai keliaujantiems puikiai pravers guminis seilinukas. Tai puikus daiktas, mat kelionėje nereikia turėti daug seilinukų, pakaks šio vieno kuris lengvai valosi ir nešlampa.

Aktyviai veiklai

Kuomet vaikai nebe tokie maži, jie dažnai nori imtis įvairios veiklos. Tai gali būti maisto ruošimas, lipdymas plastilinu, piešimas ar kita pati įvairiausia veikla. Tam dažnai tenka paaukoti keletą drabužių. Kad vaikas galėtų užsiimti mėgiama veikla, o drabužiai kūdikiams liktų sveiki, naudinga, kai namuose yra vaikiška prijuostė.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …