Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Greitieji kreditai: populiariausi mitai


Niekada negali žinoti, kuomet finansinė padėtis pablogės ir prireiks pagalbos. Kartais atsitinka situacijų, iš kurių išbristi vienam sunku, todėl prisireikia kreditorių paslaugų. Tam Lietuvoje prieš keletą metų įsisteigė greitųjų kreditų bendrovės, kurių paslaugios padeda žmonėms, atsidūrusiems finansinėje duobėje. Deja, dažnai kreditai kaltinami dėl to, jog tai naivių žmonių išnaudojimas ar bandymas pasipelnyti. Kuomet kalbama apie pinigus, visuomet prasideda įvairūs įtarinėjimai ir nepasitikėjimas. Smulkiojo kreditavimo bendrovės pastebi keletą pagrindinių mitų apie savo paslaugas.

1. Kreditas - priklausomybė. Kartais manoma, jog vieną kartą paėmus kreditą, daugiau sustoti neįmanoma.. Tačiau tai nėra tiesa. Žinoma, gal ir nesustosite, jei paprasčiausiai neturite valios ne tik skolinimosi, bet ir kitais klausimais gyvenime. Tai ne kreditorių bėda, o žmogaus problema, su kuria reikia kovoti. Jei taip atsitinka, smulkiojo kreditavimo įmonės mielai sutinka padėti žmonėms ir siūlo patiems parašyti prašymą, jog jiems daugiau kreditoriai paskolų nebesuteiktų.

2. Kreditai dalinami visiems. Vos atsiradus kreditavimo verslui, Lietuvoje kaip reikiant padaugėjo įsiskolinusių žmonių. Visa kaltė buvo pradėta mesti ant kreditavimo įstaigų, esą jie dalina paskolas kiekvienam atėjusiam. Tačiau ilgainiui Lietuvos bankas kaip reikiant sugriežtino kreditoriams keliamus reikalavimus ir šiandien kreditoriams net ir norint nėra galimybių kreditus dalinti kur papuola. Prieš pasirašant sutartį, žmonės privalo būti patikrinti ir jei jų finansinis pajėgumas neatitinka reikalavimų, net ir labai norint, kreditas jiems nėra suteikiamas.


3. Kreditoriai pelnosi iš antstolių. Ypač plačiai paplitęs mitas, jog dažniausiai smulkiųjų kreditavimo įmonių klientai būna jokių pajamų neturintys žmonės, kurie skolinasi be paliovos. Vėliau, esą jiems negalint grąžinti įsiskolinimų, kreditoriai kreipiasi į antstolius ir išsimušinėdami skolas susikrauna nemažas pajamas. Tai gana keistas mitas, nes iš tiesų smulkiojo kreditavimo bendrovės nuolat konsultuoja savo klientus, supažindina su esama rinka, rizikomis ir galimybės. Jie stengiasi skatinti atsakingą skolinimąsi ir visuomet pasiūlo klientams pirmiausia realiai įvertinti savo situaciją ir tik vėliau skolintis. Be to, nemažai kreditavimo įstaigų nuolat remia įvairius projektus ir akcijas, kur žmonės skatinami veikti socialiai atsakingai.

4. Atiduoti kreditą - neįmanoma. Kai tik atsirado smulkieji kreditai, labai greitai po viešumą pasklido kalbos, jog greitojo kredito sumos po pasiskolinimo kone kosminiu greičiu išauga į kelias dešimtis didesnes sumas. Dažnai tai priverčia žmones manyti, jog pasiskolinti iš greitųjų kreditų - tikra pražūtis. Tačiau iš tiesų net ir smulkūs kreditai šiandien suteikiami gana palankiomis sąlygomis, o kartais ir visiškai nemokamai, todėl žmonėms tikrai nereikia permokėti didelių sumų.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …