Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Apie deimantus: spalvų ir formų gausa

Deimantai, perlai... Kuri gi moteris nemėgsta puoštis? O daugeliui išgirdus žodelį „deimantai“ net širdis apsąla. Daugeliui deimantas yra tiesiog prabangus, gražus akmenėlis, tačiau kas gi yra tie deimantai? Viena iš išskirtinių deimantų savybių – jie yra patys kiečiausi natūralūs mineralai, maža to, tai patys brangiausiai ir rečiausi brangakmeniai. Būtent šios savybės ir nulemia itin aukštą deimantų kainą. Deimantai ypač vertinami dėl jų didžiulės energetikos, jie skleidžia tyrumą. Deimantai – kaina, kurią mokate už prabangą ir grožį.Deimantų spalvų gama labai plati. Pagal savo poreikius ir skonį, dama gali pasirinkti geltono, rudo, oranžinio, rožinio, mėlyno, raudono ar net žalio atspalvio deimantus. Patys rečiausi yra rožiniai, raudoni ir mėlyni deimantai, o patys brangiausi – bespalviai arba vos vos įžvelgiamo žydrumo deimantai.

Deimantai skiriasi ne tik spalva, tačiau ir savo forma. Šiuo aspektu pasirinkimas taip pat gana platus. Dažniausios deimantų formos yra: ovalo, apvali, ovalo su smailėjančiais galais, kvadrato, stačiakampio, kvadrato arba stačiakampio su nukirstais galais ir aštuonkampio formos.

Deimantas ir briliantas – tas pats?

Deimantai ir briliantai – tas pats? Deimantai po tam tikrų procedūrų virsta ne kuo kitu, o būtent brangiaisiais ir ypač vertinamais briliantais. Briliantu virsta tik toks deimantas, kuris turi ne mažiau kaip 57 briaunas. Toks brangakmenis nušlifuojamas ir tampa briliantu.

Jei internete paieškos sistemoje įvesite žodžius „deimantai briliantai“, tai gausite nemažai nuorodų į šaltinius, kuriuose išsamiai aprašomi ir deimantai, ir briliantai, ir deimantų virsmo briliantais procesas.

Karatai

Karatais yra matuojamas deimanto svoris. Vienas karatas yra 200 miligramų. Daugeliui deimanto svoris ir dydis siejasi tarpusavyje, tačiau neapsigaukite ir nepainiokite deimanto dydžio su deimanto svoriu.

Jei norite daugiau sužinoti apie karatus, pasinaudokite paieškos sistemų teikiamomis galimybėmis: paieškos laukelyje įveskite žodžius „deimantai karatai“ ir galėsite sėkmingai semtis žinių.


Deimantų kaina

Deimantai kainos požiūriu yra vieni brangiausių brangakmenių. O jų kainos nustatymui būtent ir daro įtaką jau minėtieji karatais. Taigi, kainą lemia ne deimanto dydis, o deimanto svoris. Kuo sunkesnis bus deimantas, tuo bus brangesnis.

Apytikslių deimantų kainų, jų nustatymo būdų ir pan. galite sužinoti internete. Paieškos sistemoje įveskite frazę „deimantai kaina“ ir Jums bus pateiktas nemažas kiekis išsamios informacijos.


Ar pirkti deimantus internetu?

Internetinė prekyba šiais laikais klesti, internetu galime jau įsigyti bene viską. Ne išimtis ir brangakmeniai. Tikriausiai ne viena moteris susigundo internete ženkliai mažesnėmis brangakmenių kainomis ir svarsto: ar pirkti deimantus internetu. Žinoma, deimantai internetu – pigesnis būdas įsigyti puikų papuošalą. Tačiau reikia pasverti tokius aspektus kaip: ar patikimas prekybininkas (paieškoti apie tą įmonę daugiau informacijos), ar deimantai tikri, paprašyti pardavėjo pagrįsti deimantų tikrumą ir pan.

Jei nežinote, kaip internete ieškoti parduotuvių, prekiaujančių deimantais, pasinaudokite paieškos sistema: įveskite frazę, pavyzdžiui, „deimantai pardavimas“ ir rinkitės iš netrumpo sąrašo.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …