Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Įmonės steigimas be jokio streso

nemokamas įmonių steigimas
Įsteigti įmonę yra paprasta tik tada, kai tai darote kokį 10-20 kartą. Kaip ir bet kurį kitą atsakingą darbą. Reikia tam ir žinių, ir valios stiprybės ir sugebėjimų susitvarkyti su stresu. Deja ne pas visus jaunuosius verslininkus šios savybės yra, todėl įmonės steigimas dažniausiai tampa nervų karų, o po to lengviau atsipučiama – „pagaliau TAI baigėsi...“ Kad nereiktų patirti tokių dviprasmiškų emocijų, rekomenduojame įmonę steigti tik su profesionalių finansininkų ir buhalterių pagalba.

Kodėl profesionalai?

Profesionalai viską daro keli kartus greičiau, jiems nereikia devynis kartus pamatuoti, kad galėtų priimti tinkamą sprendimą. Jiems įmonės steigimas – savotiška rutina. „Ką šiandien veiksime? Nieko ypatingo – įsteigsime įmones Jonui, Petrui ir Marytei“, – tokios mintys dažnos tarp finansininkų. Per dieną vienas finansininkas tikrai gali įsteigti įmones trims ir daugiau verslininkams. Aišku, prieš tai jam reikia paruošti krūvas dokumentų, tad čia be pagalbos neapsieinama. Kai turi komandoje profesionalius teisininkus, visus steigimo dokumentus paruošti yra tik laiko klausimas. Jokio streso – tik profesionalus požiūris į kasdieninius darbus, savotišką rutiną...

Kodėl verta steigti pačiam?

Pirmiausia, dėl patirties. Steigimo metu teks susipažinti su šimtais puslapių informacijos, tapti ir finansininku, ir teisininku, ir mokesčių inspektoriumi. Žmonės, kurie ryžtasi tokiam žingsniui, išmano apie įmonės steigimą tiek, kad antras kartas paprastai būna net 3-5 kartus greitesnis ir paprastesnis. Aišku, streso lygis yra baisus – nuolatos kamuoja mintys „ar nepadariau kur nors klaidos, ar viskas tiks „Registrų centrui?“. Stresas turi neigiamos įtakos priimamiems sprendimams, todėl reikia su juo tvarkytis. Aišku, ne alkoholiu, o kitais būdais. Kartais žmonės net meta steigimo darbus pusiaukelėje ir pasirenka nelegalo kelią. Vien dėl popierizmo ir tvarkos nežinojimo. O juk galėjo viską patikėti profesionalams... Be to yra galimas ir nemokamas įmonių steigimas, kai dalyvaujama paramos programoje ir už steigimą sumoka Ūkio ministerija per „pradedančiojo verslo krepšelius“.

Kurį kelią pasirinkti?

Geras klausimas, į kurį atsakymą žino tik pats verslininkas, nutaręs steigti įmonę. Yra ir trečias kelias – nusipirkti veikiančią, bet veiklos nevykdžiusią įmonę. Tiesa, pavadinimas bus nei į kuolą, nei į mietą – lietuviškas, bendrinis, tinkantis bet kam. Bet tokia kaina priimtina, kai planuojama vystyti prekės ženklą, o ne jį padaryti iš įmonės pavadinimo.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …