Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Virtuvės baldai ir spalvos: šiltos, vėsios ir neutralios paletės

virtuvės baldai
Kurdami virtuvės interjerą, ypatingą dėmesį skirkite šios patalpos spalvoms. Mokslininkai tvirtina, kad spalvos padeda kurti nuotaiką, t. y. priklausomai nuo to, kokios spalvos dominuos jūsų virtuvėje, jūs jausitės energingi ir veiklūs arba ramūs ir mieguisti. Gerai savijautai daug įtakos turi ir virtuvės baldai, jų tonai, įvairūs aksesuarai ir papuošimai. Nepamirškite, kad jūsų pasirinktos spalvos turi derėti su bendru būsto interjeru, ypač tuo atveju, jei virtuvė yra sujungta su svetaine. Svarbiausias jūsų tikslas – sukurti aplinką, kurioje jausitės atsipalaidavę ir įkvėpti – juk virtuvė neatsiejama nuo kūrybinių užduočių ir kūrybinės veiklos.

Šilta paletė

Šiltoms spalvoms priskiriami raudoni, oranžiniai ir geltoni tonai. Tiesa, šiltos spalvos turi būti derinamos saikingai. Geriausia – rinktis kelis vienos ar kitos spalvos akcentus ir derinti juos su šviesiais atspalviais. Jei patalpai norite suteikti gyvybės, šviesių sienų tonus paryškinkite šiltų spalvų baldais, pvz., oranžiniai ar geltoni virtuvės baldai būstui suteiks elegancijos. Jei pirmenybę skiriate tradicinių spalvų gaminiams, šiltų spalvų akcentais puoškite sienas ar lubas. Tiesa, persistengti nereikėtų – itin daug raudonos spalvos gali sukelti nerimą ir stimuliuoti jūsų pojūčius, t. y. būdami tokioje patalpoje jausitės įsitempę ir jautresni. Raudonos spalvos prigesinimui puikiai tiks balti ar rudi tonai. Jei pirmenybę skiriate klasikiniam dizainui, rinkitės tamsesnius oranžinės ir geltonos atspalvius, jei vertinate modernizmo idėjas – žaiskite su šviesiais minėtųjų spalvų tonais.

Vėsi paletė

Vėsioms spalvoms priskiriami mėlynos ir žalios atspalviai. Minėtieji tonai suteikia ramybės, padeda pajusti vidinę harmoniją. Be to, abi spalvos tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui. Šviesesnius tonus derinkite su tamsiu medžiu. Šie tonai – puikus baldų ar buitinės technikos puošybos elementas. Tiesa, jei tamsius tonus derinsite su tamsiai mėlyna ar žalia, virtuvė gali tapti itin šalta patalpa. Tokiu atveju pagalvokite apie griežtus kontrastus, pvz., tamsiai mėlyno fono patalpoje puikiai atrodys balti virtuvės baldai.

Neutrali paletė

Paprastai kalbėdami apie neutralias spalvas, virtuvės savininkai rauko nosį, tvirtindami, kad tokia patalpa atrodys itin nuobodžiai ir praras originalumą. Interjero specialistai tvirtina, kad toks požiūris yra iš esmės klaidingas. Žinoma, jei virtuvės sienas nudažysite tradiciniais baltos, smėlio ar pilkos spalvos tonais ir nesiimsite jokių kitų veiksmų, tokia patalpa neturės išskirtinumo, tačiau jei ant tokių sienų kabinsite ryškiaspalvius paveikslus, o stalus papuošite dailiai žydinčiomis gėlėmis, patalpa įgaus nepriekaištingos elegancijos ir skandinaviško stiliaus bruožų.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Ar automatinės spynos visada yra geras pasirinkimas?

Šiuolaikinės transporto priemonių spynos pranoksta net ir pačių išrankiausių asmenų poreikius. Paprasčiausiau, kad ir kaip klasika yra vertinama ir kad ir koks tai geras pasirinkimams, tačiau tiesa tokia, kad spynos Kaune, kurios yra automatizuotas, kur kad geresnis pasirinkimas nei kad pačios paprasčiausios spynos.

Šiuo metu automatinės, UAB Vairema specialistų žodžiais tariant, labai inovatyvios spynos, pasirenkamos ne tik transporto priemonėse, tačiau ir esant kitiems poreikiams. Paprasčiausiai, inovatyvesnės spynos dažniausiai atsirakina vieno mygtuko paspaudimu, jos yra tvirtos, jų naudojimas labai paprastas. Visgi, daugelis modernių dalykų, kuris turi kur kas daugiau funkcijų, nėra tokie patvarūs, kad kaip kad klasikiniai. Tokiu atveju ir kyla klausimas, ar spynos Kaune, kurios atrodo, yra labai modernios – gebės patenkinti žmogaus poreikius.
Kai klasika niekada nenuvilia
Suprantama, kad automatinės spynos dažniausia kur kas greičiau genda. Tai yra gana normalus dalykas, kadangi …

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …