Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Virtuvės baldai ir spalvos: šiltos, vėsios ir neutralios paletės

virtuvės baldai
Kurdami virtuvės interjerą, ypatingą dėmesį skirkite šios patalpos spalvoms. Mokslininkai tvirtina, kad spalvos padeda kurti nuotaiką, t. y. priklausomai nuo to, kokios spalvos dominuos jūsų virtuvėje, jūs jausitės energingi ir veiklūs arba ramūs ir mieguisti. Gerai savijautai daug įtakos turi ir virtuvės baldai, jų tonai, įvairūs aksesuarai ir papuošimai. Nepamirškite, kad jūsų pasirinktos spalvos turi derėti su bendru būsto interjeru, ypač tuo atveju, jei virtuvė yra sujungta su svetaine. Svarbiausias jūsų tikslas – sukurti aplinką, kurioje jausitės atsipalaidavę ir įkvėpti – juk virtuvė neatsiejama nuo kūrybinių užduočių ir kūrybinės veiklos.

Šilta paletė

Šiltoms spalvoms priskiriami raudoni, oranžiniai ir geltoni tonai. Tiesa, šiltos spalvos turi būti derinamos saikingai. Geriausia – rinktis kelis vienos ar kitos spalvos akcentus ir derinti juos su šviesiais atspalviais. Jei patalpai norite suteikti gyvybės, šviesių sienų tonus paryškinkite šiltų spalvų baldais, pvz., oranžiniai ar geltoni virtuvės baldai būstui suteiks elegancijos. Jei pirmenybę skiriate tradicinių spalvų gaminiams, šiltų spalvų akcentais puoškite sienas ar lubas. Tiesa, persistengti nereikėtų – itin daug raudonos spalvos gali sukelti nerimą ir stimuliuoti jūsų pojūčius, t. y. būdami tokioje patalpoje jausitės įsitempę ir jautresni. Raudonos spalvos prigesinimui puikiai tiks balti ar rudi tonai. Jei pirmenybę skiriate klasikiniam dizainui, rinkitės tamsesnius oranžinės ir geltonos atspalvius, jei vertinate modernizmo idėjas – žaiskite su šviesiais minėtųjų spalvų tonais.

Vėsi paletė

Vėsioms spalvoms priskiriami mėlynos ir žalios atspalviai. Minėtieji tonai suteikia ramybės, padeda pajusti vidinę harmoniją. Be to, abi spalvos tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui. Šviesesnius tonus derinkite su tamsiu medžiu. Šie tonai – puikus baldų ar buitinės technikos puošybos elementas. Tiesa, jei tamsius tonus derinsite su tamsiai mėlyna ar žalia, virtuvė gali tapti itin šalta patalpa. Tokiu atveju pagalvokite apie griežtus kontrastus, pvz., tamsiai mėlyno fono patalpoje puikiai atrodys balti virtuvės baldai.

Neutrali paletė

Paprastai kalbėdami apie neutralias spalvas, virtuvės savininkai rauko nosį, tvirtindami, kad tokia patalpa atrodys itin nuobodžiai ir praras originalumą. Interjero specialistai tvirtina, kad toks požiūris yra iš esmės klaidingas. Žinoma, jei virtuvės sienas nudažysite tradiciniais baltos, smėlio ar pilkos spalvos tonais ir nesiimsite jokių kitų veiksmų, tokia patalpa neturės išskirtinumo, tačiau jei ant tokių sienų kabinsite ryškiaspalvius paveikslus, o stalus papuošite dailiai žydinčiomis gėlėmis, patalpa įgaus nepriekaištingos elegancijos ir skandinaviško stiliaus bruožų.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

SEO agentūra ar programuotojas?

Visada kaina lemia pasirinkimą? Tiems, kas nežiūri į ateitį, deja, taip. Verslas, kuris rūpinasi, ką veiks po 5 metų žino tikrąją paslaugų vertę ir viską daro taip, kad vėliau būtų tik geriau. Tai itin aktualu verslo santykiams su SEO rinka.

Dažnas verslininkas klausia: kas padarys mums SEO? Agentūra, ar pažįstamas programuotojas? Tie, kurie susideda su pažįstamu programuotoju, dažniausiai nusivilia per pusmetį ar metus. SEO agentūros irgi nėra šventos, tačiau visada galima pakeisti vieną kita.
Apie SEO paslaugų teikėjų pasirinkimo skausmus kalbėjomės su Taurusmedia.lt agentūros vadovu Mantu. Jis aiškiai davė suprasti, kad norintys pigiai permokės artimoje ateityje.
Programuotojai turi vieną bėdą – „išgaruoti“... Kai SEO puslapiui daro programuotojai, kurie išmano savo darbą – viskas tvarkoje. Yra vienas minusas. Laisvadarbis programuotojas, SEO specialistas ar dizaineris turi stebuklingų galių ir po kurio laiko tiesiog išnyksta su visais galais. Tada niekas nežino, kas ir kaip buvo …

NunnaUuni muilo akmens židinių išskirtinumai

Muilo akmens židiniai yra išskirtiniai savo konstrukcija, nes dažniausiai neturi ketaus ugniakuro. Pagrindinė metalinė detalė yra tik durelių rėmas, arba orkaitė, kuri montuojama jau papildomai priklausomai nuo modelio. Vieni iš pasaulinių lyderių, gaminančių itin kokybiškus ir ilgaamžius muilo akmens židinius yra NunnaUuni. Kadangi ši suomių kompanija nėra vienitelė, gaminanti šiuos įstabius židinius, reiktų pabrėžti pagrindinius tris NunnaUuni muilo židinių išskirtinumus.

1.Mamuto akmuo. NunnaUuni muilo židinius gamina iš ypatingo akmens. Jis vadinamas Mamuto akmenimi. Šiame akmenyje yra itin daug minkšto mineralo talko, kuris turi ypatingas šilumos laikymo savybes. Mamuto akmuo yra kasamas būtent tame pačiame mieste, kur įsikūrusi NunnaUuni gamykla. Mamuto akmuo ypatingas tuo, kad išlaiko dideles temperatūras ilgą laiką. Taip pat gali būti nuolatos kaitinamas ir atvėsinamas ir dėl to nesubyra, kaip kiti akmenys. Mamuto akmenį NunnaUuni mokslininkai tyrė ne vienerius metus, jo šilumo…