Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Baidarės gali padėti atrasti ryšį su vaikais

baidarės
Paauglystė – tai periodas, kurio bijo daugelis tėvų. Šiuo laikotarpiu, kai siautėja hormonų audros, prasideda savojo „aš“ paieškos ir smegenėlės sukasi į priešingą pusę, paaugliai nutolsta nuo tėvų, mažiau bendrauja su šeima ir mieliau laiką leidžia nosis įkišę į išmanųjį telefoną, užuot kartu sėdėję prie bendro vakarienės stalo. Žinoma, toks elgesys anksčiau ar vėliau praeina, tačiau tėvai, kurie nenori laukti, kada jų atžala atsitokės, ieško būdų kaip prie jų prieiti. Anot psichologų, bendra ir visiems maloni veikla – raktas į puikius tarpusavio santykius. Kita vertus, kaip tą veiklą atrasti?

Toli ieškoti nereikia, juk vasara yra aktyvaus poilsio metas. Baidarės – puikus pasirinkimas, kurį sau gali leisti daugelis šeimų. Žinoma, skeptikai turbūt plaks liežuviais, kad vaiką, kuris negali atsitraukti nuo kompiuterio ar telefono, įsodinti į baidarę pavyks tik tada, kai pragaras užšals. Visgi, tai ne visai tiesa. Nauja veikla intriguoja kiekvieną ir visai nesvarbu ar jam trylika, ar trisdešimt. Be to, reikia pripažinti, kad daugelis tėvelių yra puikūs derybininkai, kurie galiausiai pasiekia savo tikslą.

Taigi, jei savaitgalis jau suplanuotas, baidarės išnuomotos ir plaukimo maršrutas pasirinktas, reiktų pagalvoti ir apie tai, kaip žygį baidarėmis paįvairinti, kad jis būtų įdomus ir jums, ir jūsų atžalai. Jei vaikas mėgsta iššūkius, pasiskirstykite komandomis ir kirskite lažybų, kuri komanda greičiau atplauks į numatytą vietą, kuri žygio metu pasidarys gražesnę ar originalesnę asmenukę ir pan. Tokios rungtys ne tik sudomina, bet ir ugdo komandinį darbą, juk norint kažko pasiekti, reikia irkluoti kartu, tiesa? 

Po žygio ar net jo metu galima pasidaryti pikniką ir jo metu pasidalinti savo įspūdžiais. O jų tikrai bus, gal kažkas apsivertė, gal kažkas užkliuvo už nusvirusios medžio šakos ir pan. Kartu praleistas laikas bus išties malonus ir tikėtina, kad kitą vasarą, o gal net ir tą pačią, dar kartą plauksite baidarėmis. Beje, iki kito žygio bendros veiklos irgi bus, juk reikės pasirinkti kitą maršrutą, kuris gali būti sudėtingesnis, įdomesnis ar kelių dienų. 

Tad baidarės puikus pasirinkimas, jei norite puikiai praleisti laiką su savo atžala, kuris vėliau draugams girsis, kad jo tėveliai „kieti“. Be to, tai gali tapti net ir jūsų šeimos tradicija, kurios nekantriai lauks kiekvienas šeimos narys.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …