Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

SEO paslaugos: nuo ko viskas prasidėjo?

http://www.vipartneriai.lt/seo-paslaugos/
Sparčiai populiarėjančios SEO paslaugos tampa viena efektyviausių internetinės rinkodaros priemonių, padedančių didinti potencialių klientų gretas, gerinti prekinio ženklo ir įmonės žinomumo rodiklius. SEO darbų esmė – keisti ir tobulinti svetainės turinį, tvarkyti vidinius ir išorinius tinklalapio parametrus, siekiant įgyvendinti paieškos sistemų reikalavimus ir patekti į pirmuosius paieškos puslapius. Interneto lankytojų elgesio tyrimai patvirtino, kad didžioji dalis vartotojų, į paieškos sistemos laukelį įvedę pageidaujamą raktinę frazę, apsiriboja pirmaisiais sistemos sugeneruotais puslapiais. Kitaip sakant – jei informacija apie jūsų įmonę, jūsų prekes ir paslaugas bus tolimesniuose paieškos sistemos rezultatuose, potencialiems klientams liksite nematomi.

SEO paslaugų pradžia siejama su 1994 metais, kuomet buvo pradėtas tvarkyti Yahoo nuorodų katalogas, kurio svarbiausias tikslas buvo surinkti ir susisteminti visus internetinius puslapius. Nors tuo metu jų nebuvo daug, vis dėlto minėtoji užduotis atrodė nerealizuojama. Tiesa, įveikus esminius sunkumus, pirmasis Yahoo nuorodų katalogas buvo sukurtas, o jo sėkmė nekėlė abejonių. Čia svarbų vaidmenį atliko ir Webcrawler paieškos sistema, kuri skaitydavo esantį tekstą ir gebėjo išrinkti pageidaujamus žodžius.

Prabėgus metams po minėtojo nuorodų katalogo paleidimo, dienos šviesą pasiekė ir kitos paieškos sistemos, iš kurių didžiausio dėmesio sulaukė HotBot, LookSmart, Altavista ir t. t. Pastaroji užėmė lyderio pozicijas iki pat 1999 metų, kuomet į pirmąją vietą įsiveržė Google. Didėjant internetinių puslapių skaičiui buvo suprasta, kad siekiant surasti pageidaujamą tekstą, reikia naudoti konkrečią užklausą atitinkančius raktinius žodžius. Minėtasis lūžis siejamas su 1997 metais, kuomet imtos kurti programos, gaudančios algoritmus. Netrukus buvo pradėti rengti ir paieškų sistemų tyrimai. Pirmasis SEO specialistų susirinkimas buvo suorganizuotas dar 1999 metais. Konferencijos metu įvairių šalių IT specialistai dalinosi patirtimi ir pastebėjimais. Nauji SEO istorijos laimėjimai siejami su 2001 metais, kuomet buvo sukurta Ask Jeeves sistema, leidžianti analizuoti kito paieškos tinklo turinį. 2002 metais atsirado Google AdWords reklama, šiandien suvokiama kaip viena efektyviausių internetinės rinkodaros priemonių, tuo tarpu SEO paslaugos visuotinį pripažinimą pelnė tik 2003 metais.

Šiandien SEO paslaugos suvokiamos kaip vienas svarbiausių verslo etapų, padedantis žengti plėtros keliu. Įprastai SEO darbų struktūra grupuojama į dvi atskiras kategorijas: vidines ir išorines SEO paslaugas. Darbų pradžioje atliekama vidinė SEO optimizacija, kurios metu keičiamas svetainės turinys, tobulinama svetainės struktūra ir atliekami kiti vidiniai SEO darbai. Išorinis SEO siejamas su svetainės ribas peržengiančiais veiksmais, pvz., išorinių nuorodų, padedančių kurti teigiamą svetainės reputaciją, gavimu. Nors vidiniai ir išoriniai SEO darbai paremti skirtingomis technikomis, minėtosios paslaugos tarpusavyje yra glaudžiai susijusios.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …