Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Samsung išmanieji telefonai – naujienos

samsung išmanieji telefonai
Samsung išmanieji telefonai – vieni perkamiausių pasaulyje, tačiau ar ilgai ši tendencija išliks? Artimiausių 2 mėnesių modelių pasirodymai kelia rimtų abejonių Samsung lyderystės klausimu. Samsung išmanieji telefonai lyginant su kitais yra tiesiog brangūs. Ne tokie brangūs, kaip Apple, bet savo kaina tikrai nekonkurencingi.

Štai pavyzdžiui, viena iš šviežiausių naujienų Samsung Galaxy Note 5 kainuoja gana daug, nors tai yra labai minimaliai atnaujinta Note 4 versija. Kodėl verslininkas turėtų mokėti kelis šimtus eurų už išmanųjį telefoną, kuris beveik niekuo nesiskiria nuo pigesnės senesnės versijos?

Samsung pagrindiniai konkurentai be abejo yra Apple. Į šių dviejų gigantų kovą nukreiptos visų akys. Tuo tarpu, kai du pešasi, trečias ar ketvirtas, ar aštuntas – laimi. Tokia strategija naudojasi kiti gamintojai vienas po kito pristatantys technologiškai neatsiliekančius telefonus – Motorola pristatys Moto X, Xiaomi Mi Note taip pat žada būti labai didelis siurprizas, už beveik trigubai mažesnę kainą. O kur dar seni Samsung konkurentai LG ir Huawei, nuolatos pristatantys vis geresnius telefonus už labai konkurencingą kainą?

Samsung nežlugs, kaip Nokia. Tai milžiniška kompanija, nuolatos dirbanti įvairiomis kryptimis. Naujiena yra ta, kad Samsung pradeda masinę 6 GB RAM lustų gamybą. Tai reiškia, kad Samsung išmanieji telefonai (o gal ir kitų „draugiškų“ gamintojų) netrukus bus galingesni, greitesni ir efektyvesni, nes 6 GB RAM lustas sunaudoja 20% mažiau energijos nei standartinis 4 GB. Tiesa, kuriame modelyje šie naujieji lustai bus integruoti dar nepranešama, tačiau greičiausiai jie paruošti kitais metais pasirodysiančiuose Galaxy S7 Edge telefonuose.

Grįžkime dar prie Galaxy Note 5, kurio nepamatysime Europoje ir Lietuvoje, nebent pirktume tiesiai iš JAV ir Kinijos el. parduotuvių. Prie jo galima prijungti štai tokią fizinę klaviatūrą.

Kyla klausimas – ar mes vis dar taikomės į senesnius vartotojus, kuriems virtuali klaviatūra vis dar neįkandamas reikalas? Per pastaruosius 5 metus verslo segmentas išmoko naudotis įvairiomis programėlėmis ir klaviatūra ekrane. Neatrodo, kad Samsung Galaxy Note 5 būtų skirtas senjorams, kuriems fizinė klaviatūra yra kur kas patogesnė.

Samsung išmanieji telefonai Lietuvoje yra vieni populiariausių, tačiau, jei ir toliau išliks tokios aukštos kainos, ši situacija gali pasikeisti. Juk lietuviai vis dar prisimena ir jaučia nostalgiją Nokia telefonams, o suomiai netrukus gali paleisti C1 flagmaną su Android 6.0 Marshmallw OS ir taip sujaukti Lietuvos išmaniųjų telefonų rinką.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …