Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Faneruotos durys interjere – privalumai ir trūkumai

faneruotos durys
Išskirtinio lietuvių dėmesio sulaukiančios faneruotos durys gali būti derinamos tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus interjero. Svarbiausia – atrasti konkrečiam būstui tinkantį modelį. Faneruotos konstrukcijos – tai skydinės durys, padengtos įvairių rūšių medienos lukštu. Durys gali būti gaminamos iš ąžuolo, raudonmedžio, uosio, beržo, klevo, vyšnios ir kitos medienos. Konkretus pasirinkimas priklauso nuo bendrosios būsto atsmosferos, dominuojančių spalvų ir architektūrinių sprendimų.

Pirkėjai gali rinktis universalias faneruotų durų konstrukcijas arba pateikti individualius gamybos užsakymus. Durys gali būti standartinių ir nestandartinių išmatavimų. Priklausomai nuo konkrečių pirkėjų norų, šios konstrukcijos gali būti vienverės ir dviverės, turėti viršlangius ar šoninius langus. Be to, naujosios gamybos technologijos leidžia realizuoti pasirinkto dizaino idėjas. Durys gali būti įstiklintos arba aklinos. Stiklintos konstrukcijos gaminamos, panaudojant įvairių rūšių stiklus. Tinkamai parinkti dizaino sprendimai leidžia realizuoti pasirinkto interjero viziją. Jei norite priimti racionaliausią sprendimą, siūlome pasitarti su dizaino profesionalais, kurie padės parinkti konkrečiam būstui tinkančias konstrukcijas. Vienas esminių faneruotų durų privalumų – aukšti atsparumo rodikliai ir durų ilgaamžiškumas. Aukštos kokybės produkcija tarnaus ne vienerius metus ir džiugins nesikeičiančia estetika.

Nors dažniausiai faneruotos durys rekomenduojamos butui, šis sprendimas tinkamas ir komercinėms patalpoms ar biurui. Paprastai durys užpildomos pilnaviduriu užpildu – garso izoliacine plokšte arba mediniais tašeliais. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, durys gali atitikti tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus reikalavimus. Jos taip pat gali būti lakuojamas bespalviais rūgštiniais, akriliniais arba poliuretaniniais lakais. Natūralus lukštas pabrėžia medienos grožį, o plačios medienos pasirinkimo galimybės leidžia realizuoti pasirinkto interjero viziją.

Vertinant faneruotų durų trūkumus dažniausiai kalbama apie kiek griežtesnę modelių standartizaciją, t. y. sunkiau įgyvendinti itin novatoriškus modelių sprendimus. Apie subtilesnę estetiką ir didesnį saugumą kalbama tuomet, kai pasirenkamos originalaus dizaino rankenos, individualūs durų mechanizmai, fiksatoriai, vyriai. Ekspertai primena, kad lygindami šias duris su masyvo konstrukcijomis, turime pripažinti, kad faneruotos durys negali pasigirti aukštais ekologiškumo rodikliais, tačiau jų priežiūra reikalauja tokių pačių pastangų, kurių reikia ir tinkamai masyvo durų eksploatacijai.

Kad būtumėte tikri durų kokybe ir ilgaamžiškumu, rinkitės rinkoje vertinamus durų gamintojus ir pardavėjus. Siūlome pasidomėti, ar jūsų pasirinktoje bendrovėje teikiamos papildomos paslaugos, pvz., durų atvežimas ar montavimas. Nepamirškite paklausti, kokių valymo priemonių reikalauja konkrečios faneruotų durų konstrukcijos. Primename – durų ilgaamžiškumą lemia ne tik gamybinių medžiagų kokybė, bet ir tinkama durų priežiūra.Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …