Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Pirmas kreditas nemokamai neturėtų būti imamas trumpam laikotarpiui

pirmas kreditas nemokamai
Kiekvienam naujam klientui pirmas kreditas nemokamai siūlomas daugelyje bendrovių, bet vartotojams iškart nereikėtų dėl to apsidžiaugti, nes ne visuomet viskas yra taip aišku kaip vaizduojama. Dažniausiai kredito bendrovės net nepaaiškina klientams kuo naudingi tokie pasiūlymai, taip pat nepabrėžiama kokios pasekmės laukia, jeigu skola nebus grąžinta po to nemokamo laikotarpio. Įprastai reikėtų išskirti du nemokamų kreditų tipus. Vienas yra naudingesnis, o kitas – gana žalingas. Vartojimo kreditus pirmiausia reikėtų rinktis pagal siūlomą grąžinimo terminą. Jeigu kažkuri bendrovė siūlo pirmą kreditą nemokamai, tai žiūrėkite, kad būtų siūloma galimybė grąžinti tą paskolą per ilgesnį laiką, o ne per vieną ar porą mėnesių.

Bene blogiausias pasirinkimas būtų imti trumpalaikį nemokamą kreditą. Būtent šios paskolos yra kiek žalingos, jų nori nusikratyti ir vyriausybė, nes būtent jos kelia didžiausias problemas dėl grąžinimo. Apibendrinant trumpalaikius kreditus, reikėtų žinoti bene svarbiausią faktą – jūs visą skolą turėsite grąžinti per mėnesį, du ar tris, priklausomai koks taikomas trumpalaikio kredito grąžinimo terminas. Kai kurios bendrovės pabrėžia, kad nemokamas laikotarpis gali būti taikomas net iki trijų mėnesių. Bet, praėjus tiems trims mėnesiams, susidaro gana didelė suma – tokia, kokią pasiskolinote. Jums tą sumą reikia grąžinti vienu mokėjimui, o Lietuvoje tokių vartotojų, kurie galėtų iškart grąžinti didelę sumą, nėra labai daug.

Jeigu asmuo pagal sutartą terminą negali grąžinti visos trumpalaikio kredito sumos, jam yra pasiūloma kita galimybė – atidėti įmokos dieną. Čia atsiranda vienas minusas – už ačiū pratęsti termino nenori nei viena kredito bendrovė, todėl iš jūsų bus pareikalautas pratęsimo mokestis. Liūdniausia ta, kad tas pratęsimo mokestis yra didelis. Jį sumokėjus, vartotojas atideda grąžinimo dieną mėnesiui, todėl per 30 dienų jis turi surinkti visą paskolos sumą. Atėjus pratęsimo dienos pabaigai, dažnai klientas nebūna surinkęs visos sumos ir toliau sumoka pratęsimo mokesčius. Jis tokiu būdu moka kol galiausiai įklimpsta į skolas, nes tie mokesčiai bendros sumos nesumažina net ir tuo atveju, kai tie jie būna gana dideli.

Būtina vengti trumpalaikių kreditų gerai jais nepasidomėjus.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …