Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Drabužiai vaikams dabar gali būti parduodami ir neregistruojant bendrovės

vaikiški drabužiai
Jeigu pradėjote domėtis elektronine prekyba ir nenusprendžiate ar drabužiai vaikams galėtų būti pardavinėjami neregistruojant įmonės, tai turėtumėte žinoti, kad Lietuvoje yra sudarytos be galo palankios sąlygos prekybininkams, kurie nenori veiklos pradėti nuo įmonių steigimo. Šiuo metu rūbais prekiaujančių el. parduotuvių yra žymiai daugiau nei buvo pernai ar užpernai, o svarbiausia – dauguma tų pardavėjų prekybos veiklą vykdo net neįregistravę jokios įmonės. Kaip jie viską įteisina? Paprasčiausias variantas – individualios veiklos pažyma. Drabužiai vaikams gali būti parduodami ir įregistravus individualią veiklą, o tai padaryti yra be galo paprasta. Internetu ši veikla gali būti įregistruojama vos per kelias minutes.

Jeigu jus domina prekyba, kur drabužiai vaikams siūlomi internetu, tai reikėtų šiek tiek laiko skirti ir teisiniams klausimams išspręsti.


Vaikiškų drabužių pardavėjai Lietuvoje ir kitos ES sąjungai priklausančiose šalyse turi laikytis prekybinių standartų. Tai reiškia, kad jeigu jūs ketinate prekiauti vaikiškais drabužėliais, tai jums derėtų pasidomėti ar tiekėjai jums pristatys tokius rūbus, kurie būtų ženklinti CE sertifikatu. Šis sertifikavimas yra būtinas, kuomet kalba pasisuka apie prekes, skirtas vaikams. Netgi žaislai dabar turi būti ženklinami CE sertifikatu. Tad, jeigu ieškote tiekėjų, tai bent jau pasižiūrėkite, kad vaikiški drabužiai būtų ženklinami būtent šiuo sertifikatu. Nesvarbu ar tai būti vaikiškos kepurės, pirštinės, kelnės, megztukai – visi vaikams skirti daiktai ir rūbai turi atitikti visus standartus.

Drabužiais vaikams gali būti parduodami ir neturint internetinių parduotuvių.


Prekybininkams, kurie dar tik ruošiasi išmėginti šį verslą internete, nereikėtų skubėti rinktis el. parduotuvių kūrimo paslaugų. Matote, jeigu jūs įregistruojate individualią veiklą, tai jums nėra būtinybės ir reikalavimo susikurti internetinę parduotuvę. Jūs prekyba galite užsiimti tiek per skelbimų portalus, tiek ir per socialinius tinklus.

Pabrėžtina, kad kiekvieną kartą, kuomet parduosite kažkokius vaikiškus rūbelius, jūs turėsite laikytis įstatymų. Jums reikės laikytis pinigų grąžinimo politikos, o taip pat kiekvienas pirkėjas turės gauti iš jūsų apskaitos dokumentą – sąskaitą faktūrą. Taip pat reikėtų žinoti, kad pasiekus tam tikras apyvartas jums teks registruotis PVM mokėtojais, tad būtinai tuo pasidomėkite plačiau.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …