Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Irmantas, Rimas, Artūras ar Tomas: kaip išrinkti vardą vaikui?

Irmantas, Rimas
Dalis žmonių tiki, kad vardas turi įtakos žmogaus asmenybei, gebėjimams ar net laimingam gyvenimui, todėl daugelis tėvų savo būsimam vaikui vardą renka itin atsakingai, nagrinėja vardų žodyną, bando sujungti savo vardus ir pan. Visgi, didelės pastangos ne visada garantuoja geresnį rezultatą. Taigi, kaip išrinkti vaikui vardą, kad užaugęs jis padėkotų?

Kai iš didelio rašto išeinama iš krašto

Šiandien tėvams labai svarbu, kad vaiko vardas būtų originalus ir išsiskiriantis, taip atsiranda tokie vardai kaip Titanas, Dzeusas ir pan. Žinoma, šie vardai skamba įdomiai ir yra reti, tačiau vaikas ateityje dėl tokio tėvų pasirinkimo gali sulaukti patyčių. Be to, toks vardas tarsi įpareigoja ir atneša didelę atsakomybę, kuri vaikui gali atrodyti ir per sunki, ir nepelnyta. Tad gal vertėtų atsisukti į tokius tradicinius vardus kaip Rokas, Karolis, Irmantas, Rimas ir pan. 

Kai negalvojama apie ateitį

Sakoma, kad vaikai tėvams visą gyvenimą ir liks vaikais, tačiau mažylis vis tiek užaugs ir vargu ar suaugęs vyras padėkos tėvams už Emiliuko ar Laimučio vardą savo pase. Taip, kai kurie tėvai pavadina vaikus vardų mažybinėmis formomis, kurios vaikystėje atrodo žaviai, o sulaukus paauglystės jau kelia diskomfortą jaunai ir pradedančiai formuotis asmenybei. Tad tėvai turėtų pagalvoti ar išrinktas vardas vaikui tiks ir kai jis užaugs. Reikia pripažinti, kad stiprus vyriškas vardas, pavyzdžiui, Irmantas, Rimas ar Laimonas, atrodo gerokai solidžiau ir tvirčiau nei Laimutis. Beje, lygiai tokia pat situacija ir su moteriškais vardais. Medutės vardas puikiai tinka mergaitei, tačiau suaugusiai, brandžiai ir karjeros siekiančiai moteriai toks vardas gali ir kišti koją, todėl tėvai neturėtų per daug susižavėti mažybinėmis vardų formomis.

Norint vaikui išrinkti tinkamą vardą, pasinerti į vardų paieškas reiktų dar gerokai prieš mažylio gimimą. Abu tėveliai ant lapo turėtų surašyti pačius gražiausius ir mėgstamiausius vardus, išsiaiškinti jų reikšmes, pažiūrėti ar jų negalima iškraipyti ir paverti įžeidimu ir atmetimo būdu išsirinkti vieną ar kelis, kurie labiausiai patinka.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …