Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Šventinis stalas vaiko gimtadieniui: kokių tradicijų geriau atsisakyti?

maistas ir gėrimai
Vaiko gimtadienis didžiulė šventė ne tik jam, bet ir jo tėveliams, kurie stengiasi, kad ši diena būtų įsimintina ir linksma. Kita vertus, reikia pripažinti, kad tėveliai kartais persistengia. Štai keletas gimtadienio tradicijų, kurių geriau atsisakyti per vaikiškas šventes. 

Nuo vaišių lūžtantis stalas

Lietuviai, kaip ir daugelis kitų tautų, savo svetingumą bando išreikšti per maistu tiesiog nuklotą stalą. Žinoma, po kiekvienų švenčių, net ir vaiko gimtadienio, patiekalų lieka bent kelioms dienoms į priekį. Reiktų atminti, kad vaikai ir jų tėvai susirenka ne prikimšti skrandžių, o gerai praleisti laiko, pažaisti, bendrauti. Tad, ant vaiko gimtadienio stalo neturėtų būti tokių tradicinių patiekalų kaip silkė, balta mišrainė ir pan. Vaikus reiktų palepinti spalvingu ir lengvu maistu – vieno kąsnio sumuštiniais, šviežių daržovių juostelėmis, mirkomomis į padažą, įvairiais saldžiais gardėsiais ir t.t. Tad karšto patiekalo tikrai nereikia.

Vaikiškas šampanas ir kiti gėrimai

Šiandien vis dar populiarus vaikiškas šampanas, paprastai bent butelis šio gėrimo būna net ir ant tų vaikų stalo, kurių tėvai yra linkę vengti „chemijos“ ir renkasi natūralesnius gėrimus. Visgi, juk tokia tradicija! Tai išties prasta tradicija, ne veltui sklando kalbos, kad vaikiški gėrimai, kurie yra supilstyti į alkoholinių gėrimų butelius, turėtų būti užrausti. Kodėl? Anot psichologų, augdami vaikai šventes sies su alkoholiniais gėrimais, nes vaikystėje jiems buvo įdiegta tokia norma, kad šventinis stalas be šampano neįsivaizduojamas. Be to, reiktų atminti, kad visi gazuoti gėrimai gana didelis išbandymas, kai kurių vaikų skrandžiui. Tad tėveliai pirmenybę turėtų teikti sultims, namuose gamintam kompotui ir pan. 

Kiekvienas žino, kiek valgyti

Šventės šeimininko pareiga paraginti ir padrąsinti svečius pasivaišinti, tačiau nuolatiniai priminimai, kad reikia valgyti, kad būtina suvalgyti viską, skundai, kad niekas nieko nevalgo, tiesiog erzina. Ir vaikai, ir juos atlydėję tėvai puikiai žino, ko jie nori ir kiek jiems valgyti, todėl nereikia kišti per prievartą. Jei ant stalo maisto nemažėja, nors visi jau pavalgę, prekybos centrai džiaugiasi, nes maisto buvo nupirkta daugiau nei reikia.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …