Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Interneto rinkodaros paslaugos

Pirmiausiai norėčiau paaiškinti, kas ta interneto rinkodara. Tai tas pats interneto marketingas, tik vadinamas lietuviškai. Tai naujas būdas reklamuoti savo prekes ir paslaugas – internetu.

Lietuvoje šis būdas dar prieš trejus metus buvo beveik nenaudojamas, tačiau į Facebook socialinį tinklą atsikrausčius 1 milijonui lietuvių, toliau ignoruoti interneto reklamos svarbos nebebuvo paprasčiausiai kaip. Taip rinkodaros skyriams atsirado dar vienas galvos skausmas – interneto marketingas. Kas jis, su kuo valgomas ir ko galima pasiekti?

Interneto rinkodara yra gana sudėtingas procesas. Prieš TV, radiją ir spaudą bei lauko reklamą jis turi vieną didelį privalumą – visą rinkodaros kampanijos poveikį galima suskaičiuoti tiksliai. Ne spėjimų būdu, bet tikslių skaičių pavidalu. Pavyzdžiui TV reklamos efektyvumą gana sunku nustatyti, nes viskas daroma per statistinius modulius. Lauko reklama – tas pats. Tuo tarpu interneto reklama yra skaičiuojama labai aiškiai ir konkrečiai – puslapyje apsilankė 1000 žmonių, po jų apsilankymo užsakymo formos nuoroda buvo paspausta 100 kartų, gauti 76 užklausimai. Kampanijos efektyvumas yra 0,076%. Pardavimų buvo padaryta tik 21, kurių vidurkis yra 234 litai, taigi galima daryti išvadas apie tuos 500 litų, išleistų reklaminei kampanijai. Vienas klientas atsėjo 23,8 Lt. Gana konkretūs skaičiai, tiesa? Tokiais ir dar keletu skirtingų pjūvių operuoja interneto rinkodaros specialistai užsiimantys rinkodaros kampanijų statistikos analize.

Iš esmės interneto rinkodaros paslaugos susideda iš trijų pagrindinių momentų:
  1. Aktyvios reklamos – baneriai, tekstinės nuorodos, užsakomoji reklama populiariuose portaluose. 
  2. Socialinės reklamos – darbas su sekėjais socialiniuose tinkluose siekiant juos įtraukti į tam tikras iniciatyvas, kurias organizuoja tam tikras prekės ženklas. 
  3. Reklaminiai tekstai – tai specialiai pardavimams paruošti tekstai su kvietimu veikti ir raginimu pirkti. Jie taip pat gali pateikti esminę informaciją apie prekę/produktą ir papildomą motyvaciją pirkti ar pasinaudoti. 
Pasirūpinus visais trimis momentais, galima paleisti visai efektyvių rinkodaros kampanijų.

Interneto rinkodarai dar dažnai talkina ir Optimizavimo paieškos sistemoms paslaugų tiekėjai, kurie gali svariai prisidėti prie ilgalaikių kampanijų. Pavyzdžiui, jei tam tikri produktai ar paslaugos bus aktyviai siūlomi visus metus, kol pradės atsipirkinėti, vertėtų papildomai pasidomėti ir SEO paslaugomis, nes geriausia reklama internete yra Google pirmosios vietos ne rožiniame plotelyje.

Jei Jūsų rinkodaros skyriui trūksta žinių ir laiko interneto rinkodaros kampanijoms, galima kreiptis į šios srities profesionalus, kurie su mielu noru padės viską įgyvendinti tinkamai.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …