Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Naktinukai internetu

Moterys puošiasi visada. Jos net miegodamos turi atrodyti gražiai ir stilingai. Tokia jau ta šiuolaikinė moteris – miegoti ji neina su vyro marškinėliais, nes miegojimui yra skirtas kitas rūbas – naktinukai.

Naktinukai yra naktiniai marškiniai. Jie naudojami nuo senų senovės. Tai rūbas skirtas vien tik miegojimui. Šiuolaikinė vakarų kultūra naktinių marškinių funkcijas kiek pakoregavo, nes jie tapo ne tik patogiu naktiniu rūbu, bet ir gundymo priemone. Taip atsirado seksualūs naktinukai, kuriais moterys puošiasi ypatingomis progomis – prieš meilės žaidimus.

Naktinukai gaminami iš kelių rūšių medžiagos:
  • Medvilniniai – tai klasikiniai medvilnės rūbai, kurie labiausiai atspindi rūbo paskirtį. Naktiniai marškiniai juk yra skirti sugerti kūno prakaitą ir neleisti kūnui atvėsti nusiklojus. 
  • Sintetiniai – tai poliesteris, elastanas, viskozė, likra ir dar keletas rūšių sintetinių medžiagų, kurias suderinus pavyksta išgauti blizgančią arba matinę medžiagą. Ji kvėpuoja ir yra kur kas pigesnė, nei natūrali medvilnė ar linas, todėl prieinama platesniam pirkėjų ratui. 
  • Šilkiniai – prabangi medžiaga naktiniams marškiniams siūti naudojama itin retai. 
Naktiniai yra pačių įvairiausių spalvų ir raštų, taip pat jie papuošiami nėriniais ir kaspinais bei juostelėmis, kad būtų ne tik praktiški, bet ir elegantiški. Tai moterims leidžia pasijausti stilingomis net naktį. Seksualūs naktinukai dažniausiai naudojami kiek kitiems tikslams – jie tiesiog trokšta būti nuvelkami meilės žaidimų metu. Be to tai puikus būdas parodyti užsiėmusiems vyrams prie televizoriaus, kokios „įdomios“ mintys vakare sukasi moters galvoje...

Naktinukų kaina nėra labai didelė, todėl tai visoms moterims prieinama prekė. Jei už plaukų dažymą ir šukuoseną negaila pakloti 100 litų, tai už seksualius ar paprastus, bet elegantiškus naktinius susimokėti nebus problema. Dažnai moterims net pačioms mokėti nereikia, nes naktinius joms dovanoja vyrai. Perkant internetu galima per 7 dienas pasikeisti į kitą dydį, tad tai nebėra tokia rimta problema, kaip perkant liemenėlę, kuri turi tikti asmeniškai kiekvienai pagal kūno formas. Pastebima tendencija – naktinukai internetu perkami kaip dovana sau arba mylimai moteriai.

Pirkti internetu – patogu ir paprasta. Tiesiog reikia žinoti savo dydžius. Kiek sudėtingiau bus vyrams iš akie pamatuoti savo mylimosios „dydį“, bet visada galima prekę pakeisti. Viena iš geriausių naktinukų parduotuvių internete – Estela.lt. Rekomenduojame.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Ar automatinės spynos visada yra geras pasirinkimas?

Šiuolaikinės transporto priemonių spynos pranoksta net ir pačių išrankiausių asmenų poreikius. Paprasčiausiau, kad ir kaip klasika yra vertinama ir kad ir koks tai geras pasirinkimams, tačiau tiesa tokia, kad spynos Kaune, kurios yra automatizuotas, kur kad geresnis pasirinkimas nei kad pačios paprasčiausios spynos.

Šiuo metu automatinės, UAB Vairema specialistų žodžiais tariant, labai inovatyvios spynos, pasirenkamos ne tik transporto priemonėse, tačiau ir esant kitiems poreikiams. Paprasčiausiai, inovatyvesnės spynos dažniausiai atsirakina vieno mygtuko paspaudimu, jos yra tvirtos, jų naudojimas labai paprastas. Visgi, daugelis modernių dalykų, kuris turi kur kas daugiau funkcijų, nėra tokie patvarūs, kad kaip kad klasikiniai. Tokiu atveju ir kyla klausimas, ar spynos Kaune, kurios atrodo, yra labai modernios – gebės patenkinti žmogaus poreikius.
Kai klasika niekada nenuvilia
Suprantama, kad automatinės spynos dažniausia kur kas greičiau genda. Tai yra gana normalus dalykas, kadangi …

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …