Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Naktinukai internetu

Moterys puošiasi visada. Jos net miegodamos turi atrodyti gražiai ir stilingai. Tokia jau ta šiuolaikinė moteris – miegoti ji neina su vyro marškinėliais, nes miegojimui yra skirtas kitas rūbas – naktinukai.

Naktinukai yra naktiniai marškiniai. Jie naudojami nuo senų senovės. Tai rūbas skirtas vien tik miegojimui. Šiuolaikinė vakarų kultūra naktinių marškinių funkcijas kiek pakoregavo, nes jie tapo ne tik patogiu naktiniu rūbu, bet ir gundymo priemone. Taip atsirado seksualūs naktinukai, kuriais moterys puošiasi ypatingomis progomis – prieš meilės žaidimus.

Naktinukai gaminami iš kelių rūšių medžiagos:
  • Medvilniniai – tai klasikiniai medvilnės rūbai, kurie labiausiai atspindi rūbo paskirtį. Naktiniai marškiniai juk yra skirti sugerti kūno prakaitą ir neleisti kūnui atvėsti nusiklojus. 
  • Sintetiniai – tai poliesteris, elastanas, viskozė, likra ir dar keletas rūšių sintetinių medžiagų, kurias suderinus pavyksta išgauti blizgančią arba matinę medžiagą. Ji kvėpuoja ir yra kur kas pigesnė, nei natūrali medvilnė ar linas, todėl prieinama platesniam pirkėjų ratui. 
  • Šilkiniai – prabangi medžiaga naktiniams marškiniams siūti naudojama itin retai. 
Naktiniai yra pačių įvairiausių spalvų ir raštų, taip pat jie papuošiami nėriniais ir kaspinais bei juostelėmis, kad būtų ne tik praktiški, bet ir elegantiški. Tai moterims leidžia pasijausti stilingomis net naktį. Seksualūs naktinukai dažniausiai naudojami kiek kitiems tikslams – jie tiesiog trokšta būti nuvelkami meilės žaidimų metu. Be to tai puikus būdas parodyti užsiėmusiems vyrams prie televizoriaus, kokios „įdomios“ mintys vakare sukasi moters galvoje...

Naktinukų kaina nėra labai didelė, todėl tai visoms moterims prieinama prekė. Jei už plaukų dažymą ir šukuoseną negaila pakloti 100 litų, tai už seksualius ar paprastus, bet elegantiškus naktinius susimokėti nebus problema. Dažnai moterims net pačioms mokėti nereikia, nes naktinius joms dovanoja vyrai. Perkant internetu galima per 7 dienas pasikeisti į kitą dydį, tad tai nebėra tokia rimta problema, kaip perkant liemenėlę, kuri turi tikti asmeniškai kiekvienai pagal kūno formas. Pastebima tendencija – naktinukai internetu perkami kaip dovana sau arba mylimai moteriai.

Pirkti internetu – patogu ir paprasta. Tiesiog reikia žinoti savo dydžius. Kiek sudėtingiau bus vyrams iš akie pamatuoti savo mylimosios „dydį“, bet visada galima prekę pakeisti. Viena iš geriausių naktinukų parduotuvių internete – Estela.lt. Rekomenduojame.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

SEO agentūra ar programuotojas?

Visada kaina lemia pasirinkimą? Tiems, kas nežiūri į ateitį, deja, taip. Verslas, kuris rūpinasi, ką veiks po 5 metų žino tikrąją paslaugų vertę ir viską daro taip, kad vėliau būtų tik geriau. Tai itin aktualu verslo santykiams su SEO rinka.

Dažnas verslininkas klausia: kas padarys mums SEO? Agentūra, ar pažįstamas programuotojas? Tie, kurie susideda su pažįstamu programuotoju, dažniausiai nusivilia per pusmetį ar metus. SEO agentūros irgi nėra šventos, tačiau visada galima pakeisti vieną kita.
Apie SEO paslaugų teikėjų pasirinkimo skausmus kalbėjomės su Taurusmedia.lt agentūros vadovu Mantu. Jis aiškiai davė suprasti, kad norintys pigiai permokės artimoje ateityje.
Programuotojai turi vieną bėdą – „išgaruoti“... Kai SEO puslapiui daro programuotojai, kurie išmano savo darbą – viskas tvarkoje. Yra vienas minusas. Laisvadarbis programuotojas, SEO specialistas ar dizaineris turi stebuklingų galių ir po kurio laiko tiesiog išnyksta su visais galais. Tada niekas nežino, kas ir kaip buvo …

NunnaUuni muilo akmens židinių išskirtinumai

Muilo akmens židiniai yra išskirtiniai savo konstrukcija, nes dažniausiai neturi ketaus ugniakuro. Pagrindinė metalinė detalė yra tik durelių rėmas, arba orkaitė, kuri montuojama jau papildomai priklausomai nuo modelio. Vieni iš pasaulinių lyderių, gaminančių itin kokybiškus ir ilgaamžius muilo akmens židinius yra NunnaUuni. Kadangi ši suomių kompanija nėra vienitelė, gaminanti šiuos įstabius židinius, reiktų pabrėžti pagrindinius tris NunnaUuni muilo židinių išskirtinumus.

1.Mamuto akmuo. NunnaUuni muilo židinius gamina iš ypatingo akmens. Jis vadinamas Mamuto akmenimi. Šiame akmenyje yra itin daug minkšto mineralo talko, kuris turi ypatingas šilumos laikymo savybes. Mamuto akmuo yra kasamas būtent tame pačiame mieste, kur įsikūrusi NunnaUuni gamykla. Mamuto akmuo ypatingas tuo, kad išlaiko dideles temperatūras ilgą laiką. Taip pat gali būti nuolatos kaitinamas ir atvėsinamas ir dėl to nesubyra, kaip kiti akmenys. Mamuto akmenį NunnaUuni mokslininkai tyrė ne vienerius metus, jo šilumo…