Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kambarių nuoma Druskininkuose

Prieš šventes ne vienas susimąstome, kokias dovanas galėtume padovanoti savo artimiesiems, ypač tėvams. Kojinės, taurių komplektas, šildytuvas, laikrodis ant sienos, grikių lukštų pagalvė – tai tokios banalios dovanos, kad net baisu. Reiktų sugalvoti kažką tokio gero, įspūdingo ir malonaus. Juk tai pagyvenę žmonės.

Idėja paprasta – padovanokite savaitgalį Druskininkuose. Paimkite savo mama ir tėtį, nuvežkite juos į Druskininkus. Kambarių nuoma Druskininkai pasižymi, patikėkite. Kambarį galima išsinuomoti už 50-80 litų parai dviems, todėl beliks tik surasti dar keletą nebrangių sveikatingumo centrų, kur vieną dieną ar dvi dienas tėveliai galėtų pasidžiaugti įvairiomis procedūromis. Dar vieną dieną nuvežti juos į vandens parko pirčių kompleksą, kad atsipalaiduotų ir pasikaitintų pirtyse. O gal jie norės nusileisti ir nuo vieno kito neaukšto kalnelio, jei su širdimi viskas tvarkoje?..

Druskininkai – tobula vieta senjorams pailsėti ir atsigauti, dėl to savaitgalis Druskininkuose – ypatingai gera dovana.

Baido kainos? Negi gaila dėl tėvų, kurie aukojo savo asmeninę laimę ir sveikatą dėl savo vaikų? Tai vienas iš geriausių būdų atsilyginti už prieš dešimtis metų patirtus nesklandumus. Poilsis Druskininkuose paprastai susideda iš kelių pagrindinių išlaidų grupių. Pirmoji – kambarių nuoma. Druskininkai laukia visokių klientų – tiek turtingų, tiek nelabai, todėl įmanoma susirasti ir kambarį ,kuris kainuoja 20 litų žmogui. Aišku, ten galima pernakvoti, bet nieko daugiau. Antroji išlaidų dalis – maistas. Galima toms kelioms dienoms įsidėti iš namų. Druskininkuose yra nebrangių kavinių, kur dienos pietūs kainuoja 10-15 litų, tad tris dienas galima sau leisti papietauti ir viešojo maitinimo įstaigose. Trečioji išlaidų dalis – sveikatingumo kompleksai ir pramogos. Kelios procedūros kainuoja apie 100 litų, tad 2 dienų procedūros gali atsieiti apie 200 litų. Vandens parkas – dar 70 litų 4 valandoms. Turėkite omenyje, kad pensininkams taikomos nuolaidos, tad viską galima gauti kiek pigiau. Bet kuriuo atveju pasiruoškite bent 500 litų visam savaitgaliui.

Tai bus puiki dovana Jūsų tėvams bet kokia proga – Kalėdoms, Velykoms, gimtadieniui, Sidabrinėms ar auksinėms vestuvių metinėms ar paprastam jubiliejui. Palepinkite savo tėvus, nes jie to nusipelnė. Druskininkai laukia tokių gyvenimu patenkintų senjorų ir juos lydinčių vaikaičių, nes visiems čia bus ką veikti tiek vasarą, tiek žiemą.

Kambariu nuoma Druskininkuose galite rasti www.smilteles.lt interneto puslapyje.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …