Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Paslaugų reklama internete - Versliukai.lt

„Esu pradedantysis verslininkas. Neseniai mane atleido iš didelės įmonės, tai nusprendžiau dirbti sau. Man jau 45 metai, tad savo darbą išmanau labai gerai. Tie, kas pas mane ateina, lieka patenkinti. Tik gaila, kad nežinau, kaip gauti daugiau klientų, nes dabar pusę dienos nieko neveikiu. Jau mėnesio pabaiga arti, o aš nei minimumo dar nesurinkau...“ 
Tokį laiškelį gavom iš vieno parketo klojėjo. Ką gi jam galima patarti?

Jis nemoka kurti puslapių, blogų, nelabai turi laiko ir noro nuolatos save reklamuoti socialiniuose tinkluose. Jis yra paprastas žmogus, teikiantis labai naudingą paslaugą. Kaip jam galima padėti?

Paslaugų reklama internete paprastai nieko nekainuoja. Jam reikėtų tik prisėsti vieną kartą ir užsiregistruoti Versliukai.lt – paslaugų reklamos sistemoje, kur pavieniai paslaugų teikėjai ir smulkūs verslininkai prisistato save, o klientai ieško žmonių, galinčių jiems padėti atlikti tam tikrus darbus. Registracija paprasta ir užtrunka vos 10 minučių, taigi labai darbo dienos nesutrukdys. Registruojantis pateikiami kontaktiniai duomenys – telefono numeris, el. pašto adresas, jei yra Skype vardas, socialinių tinklų paskyrų adresai ir interneto puslapis. Taip pat kruopščiai galima išvardinti visus sugebėjimus – ką galima daryti. Jei žmogus turi kelias specialybes, būtina jas visas irgi užregistruoti. Taip daugėja šansų, kad klientai suras ir susisieks. Įdedama viena ar kelios nuotraukos su darbais, kad potencialus užsakovas galėtų įvertinti potencialų paslaugų teikėją. Aišku, pateikiamas ir trumpas paslaugų aprašymas, pavyzdžiui „Greitai ir kokybiškai kloju parketą, linoleumą, tvirtinu plintusus. Dirbu Vilniuje ir Kaune. Galiu pasiūlyti nuolaidas medžiagoms, nes turiu gerus santykius su tiekėjais“. Su tokiu prisistatymu jau galima tikėtis klientų, kuriems reikia parketo klojėjo paslaugų. Tai nieko nekainuoja, ir, kaip patikino Versliukai.lt administracija, artimiausiu metu nekainuos.

Tokį puslapį galima siųsti klientams, kurie ateina iš nežinia kur, kad galėtų pamatyti, kokias paslaugas specialistas teikia iš tikrųjų. Tokia nemokama paslaugų reklama gali atvesti nemažai klientų. Taip sustiprės verslas, atsiras daugiau užsakymų.

Versliukai.lt padeda tik pavieniams verslininkams (jie dar žinomi, kaip freelanceriai arba laisvadarbiai) ir smulkioms įmonėms. Tai savotiška kontaktų birža, kurioje ir paslaugos teikėjas ir klientas gali surasti tai, ko ieško.

Jei esate smulkus verslininkas, būtinai užsiregistruokite. Jei Jums reikia kokios paslaugos, būtinai užsukite į Versliukai.lt ir suraskite paslaugos teikėją, kuris jums atliks visus reikalingus darbus.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …