Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Renginių organizatoriai

Linksmas įmonės vakarėlis paprastai vyksta du kartus per metus. Vienas jų – gana formalus – per Kalėdas, na o kitas – visiškai neformalus – vasarą, kai nėra labai daug darbo. Jis dažnai vyksta gamtoje, kur nors kaimo turizmo sodyboje, kur galima atsipalaiduoti ir linksmai praleisti laiką.

Linksmai leisti laiką padeda tokių įmonės renginių organizatoriai, kurie padaro viską, kad bent kelias valandas įmonės darbuotojai dirbtų kaip tikra komanda... Ne su kasdieniniais projektais, o su dar rimtesnėmis užduotimis.

Renginiai įmonėms paprastai būna nuotaikingi ir tematiniai. Štai pavyzdžių renginiukalve.lt organizuoja įvairaus profilio renginius – nuo įmonės olimpiados iki išlikimo bunkerio. Aišku, galima užsakyti kažką originalaus, pavyzdžiui, įmonė turi grįžti 30 metų atgal ir suvaidinti... kolūkį. Taip, tai tarybinis kolūkis su kolūkio pirmininku, sekretore, zootechniku ir kitais personažais, kurie buvo realūs prieš tris dešimtmečius, o dabar tik likę kaip anekdotų personažai. Tokių temų yra kur kas daugiau. Profesionalūs renginių organizatoriai patars ir pasiūlys specialią programą kiekvienai įmonei, priklausomai nuo vakarėlio dalyvių skaičiaus.

Vienas iš linksmesnių renginių – policijos akademija. Įmonės darbuotojai turi persikūnyti į kursantus ir iškęsti visus baisaus seržanto išbandymus. Kadangi renginys yra su humoru, tokį renginį nufilmavę dalyviai pamato, kad jis nenusileidžia garsiosios komedijos scenarijui.

Renginių organizatoriai turi pasiruošę ir daugiau scenarijų. Štai kad ir labai miestietiškas scenarijus „Zuikių medžioklė“. Kas nėra važiavęs visuomeniniu transportu be bilieto? Kaip išsisukti, kai tave pagauna kontrolierius? Įmonės darbuotojai pasidalina į dvi stovyklas – kontrolierius ir zuikius. Kontrolierių apmokymas ir zuikių gaudymas ir baudų išrašymas – garantuota pramoga visiems.

Tokios pramogos yra be galo linksmos. Jose dalyvauti galima ir išgėrus alaus, bet nepadauginus, nes tada gali būti daug įsižeidusių... Alus su humoro jausmu nėra patys geriausi draugai, todėl rekomenduojama būti blaiviems ir pajausti visą renginio smagumą blaiviomis akimis.

Kodėl verta samdyti renginių organizatorius? Visų pirma, tai paprasčiau, nes nereikia gaišti laiko organizuojant ir perkant reikalingas priemones – renginio organizatoriai viską atsiveža patys. Kitas didelis pliusas – visi darbuotojai gali dalyvauti. Kai organizuoja patys įmonės darbuotojai, jie patiria didžiulį stresą ir per renginį nepasijaučia komandos dalimi...

Tai paprasta ir smagu.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …