Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Trumpai apie fotografus ir vestuvių dienos fotosesiją

Norint tinkamai susiruošti vestuvėms, reikia ne tik nemažai laiko, bet ir finansų. Jei laiko nebėra, už daugelį paslaugų tenka mokėti brangiau. Paprastai vestuvių planuotojai ir šioje srityje dirbantys žmonės teigia, kad pinigų gailėti nereikėtų tik trims dalykams: vestuviniams žiedams, rūbams ir fotografui. Juk gražias, kokybiškas, meniškas nuotraukas bus įdomu pasižiūrėti ir po daugelio metų.

Kaip išsirinkti fotografą?


Kaip pasirinkti tinkamą fotografą – tai dažnas klausimas tarp būsimų jaunųjų. Norint rasti kompetentingą meistrą, prireiks peržiūrėti galerijas, kur publikuojama ne viena vestuvių fotosesija ir jos rezultatai, prireiks susitikti ne su vienu fotografu, nes gali netenkinti sąlygos, būti per aukšti paslaugų įkainiai, galų gale, kartais nutinka ir taip, kad fotografas nepatinka kaip asmenybė. Renkantis fotografą, neverta pasikliauti draugų ir pažįstamųjų rekomendacijomis, nes kas gražu vieniems, kitų gali būti pavadinta kiču, beskonybe ir panašiais epitetais.

Su vestuvine fotosesija susiję niuansai


Dar prieš vestuvių dieną reikia kruopščiai apgalvoti didžiosios dienos maršrutą, sudėlioti vestuvių dienos programą. Antras žingsnis – tai parinkti fotosesijos aksesuarus: dailius skėčius, senovinius daiktus, balionus ir kt., priklausomai nuo Jūsų vestuvių temos. Kad vestuvių fotosesija būtų sėkminga, pirmiausia reikia būti gerai pailsėjus ir išsimiegojus, nes nuovargis atsispindi veide ir nuotaikoje. Taip pat būtina pasirūpinti kokybišku makiažu, antraip veidas blizgės ir nuotraukose atrodysite negražiai. Tai galioja ne tik nuotakai, bet ir jaunikiui. Sėkminga vestuvinė fotosesija – tai fotosesija su kuo įvairesnėmis fotografijomis: namuose, pastatuose, bažnyčioje, civilinės metrikacijos biure, gamtoje, parkuose, prie vandens telkinių, žirgynuose, laukuose, prie geležinkelio – visur, kur tik šaus į galvą. Be to, geriau kokybė, nei kiekybė: kelios kokybiškos profesionalios nuotraukos gali atstoti šimtą niekuo neišsiskiriančių ir niekuo neypatingų fotografijų.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …