Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Mano mėgstamas darbas – vestuvių fotografas

Per pastarąjį mėnesį turėjau nemažai laiko apsvarstyti, kodėl tapau tuo, kuo esu. Prisistatysiu. Aš – vestuvių fotografas. Mano svajonė vestuvių fotografavimą pasirinkti pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu išsipildė prieš keletą metų. Prieš tai tai buvo tik hobis. Visada buvau verslus žmogus, mylėjau žmones ir man patikdavo priimti daug iššūkių vienu metu, todėl vestuvių fotografo profesija puikiai tiko mano asmenybei. Dabar kiekvieną dieną man tenka dirbti su žmonėmis ir aš jaučiu malonumą padėdamas kitiems įamžinti savo svarbiausias gyvenimo akimirkas. Todėl pasidalinsiu su Jumis pamokomis, kaip dirbu, kad nuolat būčiau tarp geriausiųjų.


Mano manymu, vestuvių fotografas – labai sudėtinga specialybė. Galėčiau pasakyti, tai yra ir menas ir mokslas. Asmenybės išraiška ir naujosios technologijos. Pagrindiniai mano darbo principai remiasi dviem teiginiais – domėkis savo klientu ir išmanyk technologiją.

Visada siekiu sėkmingo bendradarbiavimo su savo klientais. Išmokau niekada nepriekaištauti, nesmerkti ir nesipiktinti, o sąžiningai dėti visas pastangas kad įžvelgčiau ir įvertinčiau gerasias žmogaus savybes ir jas perteikčiau fotografijose. Prieš pradėdamas vestuvių fotosesiją, stengiuosi kaip įmanoma daugiau pabendrauti su jaunavedžiais, įsijausti į jų situaciją, pamatyti ir sužinoti, kokie yra jų troškimai. Darydamas tai, kas žmogui yra įdomiausia, visada sulaukiu geriausio įvertinimo ir ateities rekomendacijų. Ypatingai stengiuosi padaryti viską, kad jaunavedžiai jaustųsi svarbūs – tai jų šventė ir svarbios akimirkos bei prisiminimai.

Manau, kad geras vestuvių fotografas privalo savo siūlomų paslaugų pakete turėti šūsnį idėjų ir patarimų, kaip padaryti tobulą vestuvių šventės fotosesiją, tačiau jas perteikti ne įsakymo, o klausimo forma. Leidžiu žmonėms išsikalbėti ir leidžiu klientams manyti, kad sumanymas yra jų. Taip viso proceso metu sukuriu ypatingą nuotaiką, kuri atsispindi vestuvių fotografijose.

Išmokti fotografavimo technologijos pagrindų galima labai greitai, tačiau ne iš karto išmokstama padaryti meniškas fotografijas. Taip pat, suvokimas, kad gavosi kažkas gero, ateina tik paspaudus mygtuką arba 100-ąjį kartą peržiūrint tas pačias fotografijas, todėl geriausių nuotraukų atrinkimas ir redagavimas, pateikimas klientams yra kita svarbi darbo dalis.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …