Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Koks greičiausias būdas įsteigti įmonę?

Šiais laikais žmonės mėgsta taupyti laiką ir nori įvykdyti savo tikslus greitai ir sklandžiai. Kiekvienas jaunas verslininkas yra pilnas ambicijų, tačiau turi mažai patirties. Taigi, naujos įmonės steigimas jam gali būti gana sunkus ir daug laiko užimantis dalykas. Gerai, kad dabar yra profesionalų, kurie gali pagelbėti kiekvienam žmogui, norinčiam įsteigti savo įmonę – vietoj įprasto savaitės arba dviejų savaičių termino, jūs turėsite galimybę įsteigti savo įmonę vos per vieną darbo dieną, o kai kuriais atvejais net gi greičiau.

Ką rinktis: įmonių steigimą ar pirkimą?

Dabar šioje rinkoje yra dvi panašios ir labai populiarios paslaugos: UAB steigimas ir UAB pirkimas. Įmonės steigimas yra visko kūrimas nuo pagrindų: įmonės vardo registracija, buveinės parinkimas ir registravimas, visų naujų dokumentų pildymas ir registravimas. O jeigu nuspręsite nusipirkti jau egzistuojančią, bet dar savo veiklos nepradėjusią įmonę, tuomet galėsite sutaupyti šiek tiek laiko, kadangi daugumos iš šių formalumų nereikės. Žinoma, reikės pakeisti kai kuriuos įmonės duomenis, kadangi pasikeis savininkas ir galbūt buveinės adresas, tačiau jums nereikės laukti, kol registrų centras šią informaciją pakeis – turėsite galimybę vos tik nusipirkę įmonę jau pradėti savo sėkmingą verslą.

Tačiau, įmonės steigimas taip pat nėra lėtas procesas, jeigu pasirenkate bendradarbiauti su įmonių steigėjais, kurie jums gali viską padaryti net per vieną darbo valandą – jie užregistruos jūsų norimą įmonės adresą, paruoš reikalingus antspaudus ir visus svarbiausius įmonės steigimo dokumentus, atstovaus jus notare ir registrų centre, o viskas, ką jums liks padaryti yra tiesiog dokumentų pasirašymas. Taigi, turėsite šansą pradėti savo verslą taip pat greitai. Visgi, jeigu jūs turite konkrečių norų dėl įmonės pavadinimo ir buveinės adreso, tuomet geriau pradėti naujos įmonės veiklą, negu kad pirkti jau egzistuojančią. Kainos atžvilgiu, viskas yra labai panašu. Jeigu nuspręsite registruoti naują įmonę internetu, tuomet jums tai kainuos 899 Lt, tiek pat kiek ir įmonės pirkimas su 10 000 įstatiniu kapitalu. O jeigu nuspręsite, kad dokumentus norite pasirašyti notaro biure, tuomet jums kainuos šimtu litų brangiau, tačiau tai tikrai apsimoka, nes imantis įmonių steigimo patiems, tai greičiausiai kainuos gerokai daugiau.

Taip pat reiktų turėti omenyje, kad įmonių steigimo profesionalai gali jums pasiūlyti nemokamų konsultacijų įmonės steigimo ir buhalterinės apskaitos klausimais, tad galėsite pradėti savo verslą sėkmingai ir jau iš karto turėsite patikimų ir į ilgalaikę naudą žiūrinčių partnerių.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …