Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

NunnaUuni muilo akmens židinių išskirtinumai

Muilo akmens židiniai yra išskirtiniai savo konstrukcija, nes dažniausiai neturi ketaus ugniakuro. Pagrindinė metalinė detalė yra tik durelių rėmas, arba orkaitė, kuri montuojama jau papildomai priklausomai nuo modelio. Vieni iš pasaulinių lyderių, gaminančių itin kokybiškus ir ilgaamžius muilo akmens židinius yra NunnaUuni. Kadangi ši suomių kompanija nėra vienitelė, gaminanti šiuos įstabius židinius, reiktų pabrėžti pagrindinius tris NunnaUuni muilo židinių išskirtinumus.

1.      Mamuto akmuo. NunnaUuni muilo židinius gamina iš ypatingo akmens. Jis vadinamas Mamuto akmenimi. Šiame akmenyje yra itin daug minkšto mineralo talko, kuris turi ypatingas šilumos laikymo savybes. Mamuto akmuo yra kasamas būtent tame pačiame mieste, kur įsikūrusi NunnaUuni gamykla. Mamuto akmuo ypatingas tuo, kad išlaiko dideles temperatūras ilgą laiką. Taip pat gali būti nuolatos kaitinamas ir atvėsinamas ir dėl to nesubyra, kaip kiti akmenys. Mamuto akmenį NunnaUuni mokslininkai tyrė ne vienerius metus, jo šilumos išlaikymo savybės stebina iki šiol – akmuo gali būti kaitinamas iki 1400 laipsnių temperatūros ir atvėsinamas vandeniu daugybę kartų. Dėl to darosi dar tvirtesnis, o ne suyra. Akmuo šilumą palaiko tolygiai, todėl šis akmuo itin tinkamas židinių gamybai.
2.      „Auksinė liepsna“ (Golden Fires). Šią technologiją išrado ir užpatentavo NunnaUuni inžinieriai. Technologijos esmė – degimo temperatūra. Degimo kameroje palaikoma 1200 laipsnių temperatūra, todėl mediena sudeginama itin efektyviai, nelieka ir suodžių, kurie mažina šilumos pralaidumą ir teršia aplinką. Kadangi suodžiai sudega, ugniakuras lieka švarus, be to nejaučiamas degimo kvapas, į patalpą nepakliūna kenksmingos degimo medžiagos, kurios kenkia žmonių sveikatai. „Auksinės liepsnos“ technologija pasižymi ir taupumu, nes mediena sudeginama efektyviau, jos reikia mažiau, taip pat lieka mažiau pelenų. Kodėl „auksinė liepsna“? 1200 temperatūros liepsnos spalva yra ryškiai oranžinė, primenanti auksą, todėl taip ir pavadinta.
3.      Jauki šiluma. Šiluma – tai tam tikro ilgio bangos, kurias skleidžia šilumos šaltinis. Žmogaus organizmas į skirtingas šilumos bangas taip pat reaguoja skirtingai – vienos yra priimtinesnės, kitos gali ir pakenkti. NunnaUuni muilo akmens židiniai skleidžia tokio ilgio bangas, kokias skleidžia saulė. Dėl to ši šiluma yra ypač priimtina žmogaus organizmui, o kai kuriais atvejais gali būti naudojama ir gydymui. Šiluma NunnaUuni židiniuos išsilaiko iki 24 valandų, priklausomai nuo židinio modelio, todėl šiluma lepintis galima dar ilgai ir po to, kai židinys užgęsta. Toks efektyvumas pasiekiamas mamuto akmens ir unikalios „Auksinės liepsnos“ technologijos dėka.

Apie NunnaUuni


1982 metais Nunnanlahden miestelyje Šiaurės Karelijoje buvo įkurta Nunnanlahden Uuni Oy įmonė, kuri pradėjo gaminti židinius iš Mamuto akmens (MamuttiStone). Ją įkūrė Juhani Lehikoinenas – antros kartos akmens židinių meistro sūnus. Jo tėvas ir senelis nuo seno statė muilo akmens židinius, todėl jaunas ir energingas vadovas turėjo pakankamai žinių ir patirties, kad sukurtų pasaulinį pripažinimą pelniusius gaminius ir užpopuliarintų muilo akmens židinius Suomijoje ir visame pasaulyje. 2007 metais dukterinė įmonė NunnaUuni Oy perėmė gamybą, pardavimus ir rinkodarą į savo rankas ir dabar yra viena didžiausių muilo akmens židinių gamintojų pasaulyje. Viena iš pagrindinių įmonės veiklų buvo ir tebėra moksliniai tyrimai. Įmonei priklauso daugiau nei 60 patentų, todėl į tyrimus investuojama itin daug resursų, o tai leidžia kompanijai būti lydere muilo akmens židinių rinkoje.

Šiuo metu NunnaUuni gamina per 100 skirtingų modelių muilo akmens židinių. Daugiau nei 500 prekybos partnerių visame pasaulyje padeda realizuoti šiuos unikalius židinius visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje.


NunnaUuni muilo akmens židinių asortimentą ir kainas rasite mūsų kataloge.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …