Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Dovanų idėjos: kaip nustebinti sukaktuvininką?

„Ir kas sugalvojo tas šventes?“ – toks klausimas ima kamuoti daugelį, kai pritrūksta dovanų idėjų draugo gimtadieniui, tėvų vestuvių sukaktuvėms, giminaičių vestuvėms ar artėjant kitoms šventėms. Juk nesinori imti bet kokią po ranka pasitaikiusią banalią dovaną ar galiausiai dėti pinigus į voką. Nors pinigai nėra jau tokia bloga dovana, tereikia juos originaliai supakuoti ar neįprastai įteikti.Kur ieškoti dovanų idėjų?

Pagrindinis dovanų idėjų paieškų šaltinis šiandien, žinoma, yra internetas. Panaršius internete galima ne tik rasti tinkamą dovaną, bet ir vieną kitą idėją, kaip tą dovaną įteikti. Internetas ne tik knibždėte knibžda pačių įvairiausių dovanų idėjų gimtadieniui, draugei, draugui, vyrui, mylimajai ir t.t. Čia apstu ir originalių dovanų nuotraukų, kurias tereikia pamatyti ir štai jau turite dovanos idėją reikiama proga.

Praktiškiems žmonėms – praktiškos dovanos

Ir nustebink kad nori praktišką žmogų, kuriam kiekvienas daiktas ar dovana yra geriausia tada, tai turi bent mažiausią pritaikymo galimybę. Iš kitos pusės, praktiškų dovanų idėjos gali būti net paprasčiau įgyvendinamos.

Tačiau norint nudžiuginti praktišką žmogų, reikėtų artimiau jį pažinoti, žinoti jo pomėgius, mėgstamus laisvalaikio užsiėmimus ar išnagrinėti jo buitį ir stengtis įžvelgti, koks daiktas ar prietaisas palengvintų ar pagyvintų žmogaus buitį.

Pavyzdžiui, mėgstančiam gaminti žmogui puikios dovanų idėjos yra maisto ruošimo reikmenys, rankų darbo medinės lentelės ar mentelės. Vienu daugiau ar mažiau tokiu daiktu virtuvėje – tikrai ne bėda. Anksčiau ar vėliau tokie daiktai tikrai bus panaudoti.

Mielų dovanų idėjos

Mielų ir sentimentalių dovanų „kabliukai“ ir yra pačios dovanų idėjos. Pavyzdžiui, malonu ir dovanoti, ir gauti įrėmintą nuotaikingų nuotraukų koliažą. Tokį nuotraukų koliažą galima dovanoti vaikui aštuoniolikto gimtadienio ar vestuvių proga. Juk įdomu žvelgti į nuotraukas ir matyti, kaip kasmet augo ir keitėsi mažas žmogus, kol tapo suaugusiu.

Valentino dienos, vestuvių sukaktuvių ar pažinties proga mylimam žmogui nesinori dovanoti banalių raudonų širdelių ar kitų niekučių iš prekybos centro. Norisi, kad dovanos idėja būtų pajausta ir realizuota kokia nors forma. Taigi mielos ir meilios dovanos idėja galėtų būti rankų darbo knygelė tokiu pavadinimu: „Penkiasdešimt priežasčių, kodėl tave myliu“. Priežastis, kodėl mylite savo artimą žmogų, galima užrašyti ant kortelių, o jas išdėlioti kaip nors netradiciškai. Pavyzdžiui, dėžutėje su naminiais sausainiais ar kaip nors kitaip. Kiekvienas sprendimas bus unikalus ir taip bus realizuota ne viena puiki dovanų idėja.

Ir praktiška, ir miela, ir skanu

Retai sutinkame žmones, kurie nemėgsta saldumynų. Todėl einant į svečius dažniausiai kartu „keliauja“ ir saldainių dėžutė. O kodėl gi tos dėžutės nepakeitus originalia saldainių kompozicija? Puiki dovanos idėja, ar ne taip? O saldainių kompozicijų juk gali būti pačių įvairiausių. Pavyzdžiui, saldaininis meškiukas, automobilis ar gėlė.

O kaip apsidžiaugtų mažieji sukaktuvininkai gavę dovanų lėlę ar mašinėlę, „sukonstruotą“ iš mėgstamų saldainių. Tokios puikios ir realizuotos dovanų idėjos vaikai tikriausiai ilgai nedrįstų paragauti, o gal net pasidėtų matomoje vietoje, ilgai gėrėtųsi ir visiems didžiuodamiesi rodytų.

Dovanų idėjų ir į prekybos centrą

Ir nebūtinai pirkti, bet tiesiog „susižvejoti“ vieną kitą dovanų idėją. Dažnai apžiūrėjus prekybos centro lentynas, kuriose apstu praktiškų ir kasdien reikalingų daiktų, vienas kitas toks daiktas gali pasitarnauti kaip puiki dovanų idėja, tačiau nebūtinai iš praktiškos pusės. Pavyzdžiui, būsimai nuotakai per mergvakarį galima padovanoti produktų matavimo indą su tokiu palinkėjimu: „Kad iš didelės meilės vyras per greit neužsiaugintų pilvo“.

Taigi pačios dovanojamos dovanos nebūtinai turi būti brangios pinigine išraiška. Svarbiausia – dovanų idėjos!

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …