Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Sužadėtuvių žiedai su deimantais: ko mes nežinojom?

Natūralu, kad rimtai draugaujanti pora anksčiau ar vėliau nusprendžia įteisinti savo santykius. Tradiciškai pirmąjį žingsnį turi žengti vyras, tačiau modernėjant laikams ar senkant kantrybei nemaža dalis šiuolaikinių merginų pačios ima ir pasiperša. Visgi, sužadėtuvės turi gilias tradicijas ir nerašytas taisykles, kurias vertėtų žinoti. Bet apie viską nuo pradžių.

Juokaujama, kad deimantai – geriausi moterų draugai, o sužadėtuvių žiedai su deimantu dar geresni, tačiau tai nėra tik madingas šių dienų papuošalas. Žiedai jau nuo seno laikomi sužadėtuvių simboliu, kuris atsirado dar tada, kai žmonės atsistojo ant dviejų kojų. Tiesa, tuometiniai žiedai buvo vejami iš šakelių, gaminami iš odos, tik vėliau paplito bronza ir taurieji metalai. Žiedai su deimantais išpopuliarėjo apie 1950 m., kai Amerikiečių kompanija „De Beers“ suorganizavo itin sėkmingą reklaminę kampaniją, po kurios sužadėtuvių žiedai su deimantu išpopuliarėjo ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Buvo skelbiama, kad žiedai su brangakmeniais simbolizuoja amžiną meilę ir nenutrūkstamą ryšį tarp dviejų žmonių.

Tiesa pasakius, ši idėja nėra nauja, kadangi deimantas visada buvo siejamas su pastovumu, ilgaamžiškumu ir stabilumu. Visgi, juk deimantai vieni kiečiausių ir tvirčiausių mineralų randamų Žemėje.  Tad, nieko nuostabaus, kad sužadėtuvių žiedai ar vestuviniai žiedai su deimantais pasirinko būtent šį prabangųjį akmenį, o auskarai su deimantais dovanojami ilgų gyvenimo metų kartu paminėjimo proga,  juk visada norisi tikėti, kad kažkada įsiliepsnojusi meilė truks amžinai.

Tiesa, kartais mūsų norai neišsipildo ar gyvenimas pasisuka kita linkme, todėl būna atvejų, kai tenka sužadėtuves nutraukti. Tuomet natūraliai iškyla etiketo klausimas: grąžinti sužadėtuvių žiedą ar pasilikti sau? Deja, konkretaus atsakymo į šį klausimą nerasime, viskas priklauso nuo skyrybų aplinkybių, jei mergina nutraukė sužadėtuves – žiedą vertėtų grąžinti, priešingu atveju galima pasilikti sau. Beje, nederėtų pamiršti, kad būna atvejų, kad žiedai su deimantais yra šeimos relikvija ar tradicija perduodama iš kartos į kartą, tada žiedas, nesvarbu, kas ką paliko, privalo sugrįžti pas teisėtą jo savininką.  Visgi, reiktų nepamiršti, kad bet kokie žiedai su deimantais nėra pigūs, jų kaina gali siekti kelis ar net kelias dešimtis tūkstančių, todėl teisingiausia ir gražiausia iš merginos pusės žiedą grąžinti.

Ir galiausiai, kodėl merginos pyksta gavusios briliantą vietoj deimanto? Dažnais atvejais yra galvojama, kad deimantas ir briliantas yra du skirtingi akmenys, žiedai su deimantais ypač vertingi, o štai su briliantais nublanksta prieš deimanto tviskėjimą. Netiesa! Briliantas yra apdirbtas deimantas ir turi ne mažiau nei 57 briaunas, todėl jums labai pasisekė, kad toks žiedelis „nugulė“ ant jūsų piršo. Kita vertus, visai nesvarbu ar žiedai su briliantais, ar su kitais prabangiais akmenimis, svarbiausia, kas slypi po juo: meilė, pagarba ir noras būti amžinai kartu.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …