Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Virtualus turas – nauja reklamos forma

Pristatau virtualųjį turą – naujausią interneto reklamos būdą, kuris jau dabar stebina verslininkus ir jų klientus savo funkcionalumu ir įtaigumu.Virtualus turas atsirado iš 360 laipsnių panoraminių nuotraukų. Atėjo toks metas, kai reikėjo kelias 360 panoramas sujungti į vieną. Taip ir gimė virtualus turas. Viskas atrodo gana paprastai. Nufotografuojamos specialia įranga kelios patalpos, tada specialiomis rodyklėmis pereinama iš vienos nuotraukos į kitą. Jei nuotraukoje pavaizduotos atviros durys į kitą patalpą, galima užeiti į tos patalpos vidų ir ten apsižiūrėti. Tai itin patinka įvairių grožio ir SPA procedūrų salonams. Žmogus nori iš anksto žinoti, kur jis pateks, kaip viskas atrodys, todėl toks virtualus turas yra labai naudingas ne tik reklamine, bet ir pažintine prasme.

Virtualūs turai Lietuvoje kuriami jau keleri metai, todėl atsirado keleto kokybiškų paslaugų teikėjų ratas. Tai reiškia, kad yra padori konkurencija ir kainos nesikandžioja. Virtualus turas kainuoja 900-1500 litų priklausomai nuo patalpų skaičiaus. Aišku, didžiulis muziejus kainuoja daugiau, tačiau restoranui ar kavinei nedidelio virtualaus turo iš 3-5 panoraminių nuotraukų visiškai pakanka.

Kuo dar virtualūs turai išsiskiria iš kitų reklamos formų? Tuo, kad viską galima patalpinti į juos. Taip, į tas 360 laipsnių nuotraukas galima įkomponuoti garsą, nuotraukų galerijas, Youtube video klipus, tekstinę informaciją, nuorodas į kitus puslapius ar socialinius tinklus. Taip virtualus turas pamažu virsta kita reklamos forma – interaktyvia 3D svetaine. Joje galima įterpti net elektroninę parduotuvę, jau nekalbant apie paprastą tekstinį puslapį su keliomis iliustracijomis.

Ši reklamos forma tinka ne visiems. Tai kavinių, restoranų, viešbučių, SPA, kaimo turizmo sodybų ir kitų įspūdingų erdvių turinčių įmonių pamėgtas reklamos būdas. Įspūdinga erdvė gali būti ir biuras, tačiau tada reikia sugalvoti papildomus būdus, kaip pristatyti kiekvieną biure esantį darbuotoją ir įmonės paslaugas. Tai įmanoma, nors atrodo ne taip įspūdingai, kaip vaikščiojimas po kokią kaimo turizmo sodybą. Viešosioms erdvėms tai taip pat tinka, nes turistai gali dar savo šalyse pamatyti, kaip atrodo viena ar kita vieta.Virtualus turas – šauni reklamos forma, kurią turėtų išbandyti visos save inovatyviomis titulavusios įmonės.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …