Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Dantų implantai. Dažniausios pacientų abejonės

Dažniausias, ypač jauniems pacientams siūlomas sprendimas – dantų implantai. Tai ne tik inovatyvu, tačiau ir jausmas visai kitoks, nei tarkim dantų protezavimo. Dantų implantas – atkurtas, tikras dantis. Tiesa, netikras, tačiau jis turi šaknį – įsukamą sraigtelį, prie kurio tvirtinamas danties protezas. Visgi yra abejonių, kurios dažniausiai kankina pacientus. Tad mes pasiruošę jas apžvelgti ir argumentuoti, kodėl reikėtų ar nereikėtų nerimauti.
  • Prarastas dantis. Labai dažnas klausimas, kodėl būtina turėti implantą toje vietoje, kurioje nėra danties. Paaiškinimas labai paprastas. Visų pirma ten, kur nėra danties, dantis iš viršaus pradeda ilgėti. Tai galite suprasti tik po laiko, tačiau jo neprireiks, daug, metų, kitų. Ilgėjantis dantis deformuoja sukandimą, o tuo pačiu ir žandikaulį. O tuo metu gali sekti dar didesnės bėdos. Tad tuščią vietą užpildyti patariama ne bereikalo.
  • Kenksminga. Labai dažnas mitas sklandantis apie implantus - tai, kad jie per ilgą laiką tampa kenksmingi. Ypač dažna dvejonė - kancerogeniškumas. Metalas, iš kurio gaminami dantų implantai yra visiškai nekenkmingas. Jums tai patvirtins bet kuris stomatologas.
  • Skausmas neapsakomas. Visiška netiesa. Pati implanto įdėjimo procedura trunka ne ilgiau 30 - 60 minučių, procedūra atliekama nuskausminus. Žinoma, pasibaigus nuskausminamųjų veikimui, gali skaudėti tą vietą, kaip ir po kiekvienos operacijos. Tačiau dar tą pačią dieną skausmas turėtų atlėgti.
  • Laikas. Neslėpsime, tai nėra pati trumpiausia pasaulyje procedūra. Iš esmės chirurgas atkuria jūsų dantį. Tai yra sukuria jį iš naujo. Netgi galėtų tai būti pavadinta dantimi – robotu. Po šaknies formos implanto įsriegimo teks palaukti kol apgis dantenos. Po 3-6 mėnesių atliekamas danties protezavimas. Galbūt apsilankymų skaičius labai nedžiugins, tačiau per pusę metų turėsite tai, apie ką svaojoje.
  • Laikas II. Nors procedūra užima nemažai laiko, dantų implantai jums tarnaus mažiausiai 30 metų. O gerai prižiūrimi ir dar ilgiau. Turint omenyje, jog tai inovatyviausias būdas vėl šypsotis, o dantys neliks apkrauti protezų keliamais rūpesčiais, tai vienareikšmiškai ilgalaikis sprendimas.
Taigi, jei stomatologas pranešė, jog Jūsų lauki adantų implantacija, pats laikas apie tai šiek tiek pasidomėti. Geriausias būdas išsklaidyti mitus – konsultuotis su specialistai, o ne klausyti sklandančių gandų.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …