Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip pagerinti anglų kalbos įgūdžius?

Naršant internete labai dažnai galima surasti klausimų apie tai, ką daryti, kad anglų kalba taptų artimesnė, kad būtų lengviau ja kalbėti, rašyti bei jos klausyti. Būdų yra įvairių. Keletą vertėtų aptarti.
Vienas būdų, kuriuos naudojant anglų kalba taps artimesnė, yra angliškų tekstų skaitymas. Žinoma, reikėtų žvalgytis į šiuolaikinius tekstus, nes kokios nors senos knygos gramatine prasme gali tik suklaidinti. Jei atrodo, kad įveikti anglišką romaną kol kas pernelyg sudėtinga, galima pradėti nuo ko nors paprastesnio. Internetas beribis, tad niekas netrukdo atsiversti tinklalapį bet kokia tema. Tik, pavyzdžiui, skaitant apie kompiuterius žodynas taps pilnesnis būtent šios srities žodžių. Kita vertus, bus suvokiama ne tik tai, ką reiškia „processor“ ar „hardware“. Pradėjus skaityti angliškus straipsnius greitai išryškės dažniausiai vartojami žodžiai. Vieną kartą išvertus, vėliau prasmė bus aiški. Žinoma, kyla vienas klausimas. Nejaugi reikės versti visus žodžius, kad anglų kalba parašytą tekstą pavyktų suprasti? Iš tiesų norint suvokti prasmę nebūtina mokėti kiekvieną žodį. Kaip jau minėta, svarbu verstis tuos, kurie trukdo prisikasti iki esmės. Laikui bėgant galvoje esantis bagažas taps pilnesnis, o skaitymo procesas greitesnis ir malonesnis.

Norint išmokti anglų kalbos praverčia ir filmų žiūrėjimas. Jei sunkiai sekasi sugaudyti žodžius, vertėtų pradėti nuo filmų su subtitrais. Lietuviški ar angliški? Lietuviški padės suprasti, ką sako veikėjai, o angliškų dėka bus lengviau susigaudyti, kokie žodžiai tariami. Yra ir kita šio mokymosi proceso pusė – smagiai praleidžiamas laikas, peržiūrimi įdomūs filmai. Ir kas sakė, kad anglų kalba yra tik taisyklių dėjimasis galvon?

Anglų kalbos kursai – dar vienas būdas norint išmokti. Tiesą sakant, tai apima įvairius metodus. Kokie jie, priklauso nuo pačių kursų rengėjų. Kaip tokio metodo privalumą galima įvardyti kontaktą su kitais žmonėmis – šnekėjimas angliškai padeda gerinti įgūdžius. Be to, darbas komandoje motyvuoja. Juk nesinori atsilikti nuo kitų ar tuo labiau būti antroje vietoje.

Anglų kalba išmokstama be didelių vargų. To pasiekiama taikant ir derinant įvairius metodus. Daugeliui pats žodis „mokymasis“ sukelia atmetimo reakciją, nes įsivaizduojamas mokyklos suolas bei nuobodus vadovėlis. Laikas pakeisti stereotipus ir perprasti anglų kalbos subtilybes. Pasitelkus šiuolaikines technologijas tai ne tik patogu, bet ir įdomu.  Pvz anglų kalba su kolibriometodas.lt  išmokstama lengvai ir ne nuobodžiai.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …