Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Durex Elite: prezervatyvų privalumai, lyginant su kitomis kontracepcijos priemonėmis

Durex elite
Kontracepcija – priemonių, pasitelkiamų išvengti neplanuojamo nėštumo, visuma. Į šią kategoriją įtraukiami  „post factum“ metodai - abortai, skubioji kontracepcija po nesaugaus lytinio akto.  Istorijos šaltiniuose apsaugos priemonių aktualumas siekia senus laikus. Mūsų protėviai buvo pakankamai nuovokūs: jie suprato, jog būtina išvengti spermos patekimo ten, kur nereikia. Vienas populiariausių naudotų metodų – prezervatyvai – ir šiandien yra kontraceptikas numeris 1. Aišku, nuo lininių maišelių ar jaučio pūslių gerokai pasistūmėjome: turime plonus, lengvai užmaunamus Durex Elite bei daugybę kitų rūšių prezervatyvų, ne tik užtikrinančių garantuotą apsaugą, bet ir tenkinančių skirtingus naudojančiųjų poreikius.

Jei teirautumėmės, kokias apsaugos priemonės naudoja praeiviai, tikriausiai didžioji dalis paminėtų prezervatyvus. Paieškokime pastarųjų populiarumo „šaknų“.

Paprasta įsigyti

Norint įsigyti prezervatyvą, nereikia bėgti pas šeimos gydytoją ir raudonuoti prašant recepto. Apskritai į vaistinę net nebūtina eiti: yra prekybos centrai, degalinės, specializuotos internetinės parduotuvės. Aišku, jei reikalas „nedega“, venkite neaiškių taškų, kuriose gali būti pardavinėjamos abejotinos kokybės prekės.

Paprasta naudoti

Aišku, pats pirmasis kartas, drebančiomis rankomis mėginant užmauti prezervatyvą, gali būti ir nelabai vykęs: praktikavimasis su bananu, domėjimasis tekstine bei vizualine informacija –  ne gėdinga, bet sveikintina. Prezervatyvų gamintojai stengiasi dar labiau supaprastinti šį procesą – Durex Elite pasižymi „Easy On“ techologija, išsiskiriančia lengvu užmovimu.  

Apsauga – patikima,  šalutinis poveikis - menkai tikėtinas

Prezervatyvo apsauga, jei pastarasis yra tinkamai naudojamas, yra „neperlaužiama“. Cheminė kontracepcija gali padaryti rimtą neigiamą žalą ją naudojančios moters sveikatai. Tuo tarpu prezervatyvai, galima teigti, šalutinio poveikio neturi. Tiesa, kai kurie žmonės yra alergiški lateksui, tačiau prezervatyvų rinka ir pastariesiems turi pasiūlymų.

Apsauga „du viename“

Prezervatyvai – vienintelis kontraceptikas, apsaugantis ne tik nuo nėštumo, bet ir pavojingų lytiniu keliu plintančių infekcinių ligų. Tas itin aktualu asmenims, leidžiantiems sau mėgautis neįpareigojančiu (ir labai pavojingu) atsitiktiniu seksu.

Sekso „palengvinimas“

Kai kurie prezervatyai, tarkime Durex Elite, yra stipriai lubrikuoti – nereikia papildomų drėkinimo priemonių bei galima drąsiai mėgautis audringu aktu.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …