Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Adwords reklama: dažniausiai užduodami klausimai

Adwords reklama
Google adwords reklama - šiuo metu pati efektyviausia marketingo rūšis, kuri jums gali atnešti realią naudą. Žinoma, konkurencingai siūloma išbandyti ir kitas reklamos galimybes, juk vien internetinių yra toks platus pasirinkimas. Tačiau koks tikslas naudotis tomis, kurios neatneša jokios realios naudos? Ar ne geriau būtų investuoti kiek didesnę pinigų sumą ir paskui džiaugtis realiais rezultatais? Pateikiame viską, ką turėtų žinoti kiekvienas, kuris nusprendė, kad adwords reklama yra geriausias pasirinkimas.

Kiek kainuoja paslaugos?

Adwords reklama labai vertinama todėl, kad žmogus moka tik už realiai apčiuopiamą naudą. Taigi, viskas vyksta labai paprasta. Google paieškos sistema jus pasiūlo kaip reklamą ir kiekvienas žmogus, kuris paspaudžia ant jos – įvertinamas tam tikra pinigų suma, kurią reikia sumokėti. Taigi, mokėsite tik už realią naudą. Dažniausiai vienas paspaudimas kainuoja nuo 10 iki 30 euro centų. Viskas priklauso nuo smulkmenų, kurias reikia suderinti su specialistais, kurie siūlo paslaugas.

Nuo ko tiksliai priklauso reklamos pozicija?

Žinoma Google reklamas taip pat siūlo prioritetiškai. Vienos labiau matomose vietose, kitos – mažiau. Būtent todėl svarbu žinoti, kaip galima pasiekti geresnį rezultatą. Google adwords reklamos pozicija priklauso nuo:
  1. Kainos, kurią jūs norite mokėti. Kuo daugiau mokėsite už vieną paspaudimą, tuo jūsų reklama bus labiau matoma;
  2. Reklamos kokybės, kurią jūs norite teikti. Google rūpi jos įvaizdis.
Kodėl aš nebematau savo reklamos?

Natūralu, kad kiekvienas, kuris pasinaudojo šia marketingo rūšimi gana dažnai save „googl‘ina“ ir nori sužinoti, kurioje pozicijoje tiksliai yra, ir ar sistema išmeta jo reklamą (ne visada galima save pamatyti. Jūsų reklama konkuruoja su kitomis, kurios randamos panaudojus panašius ar lygiai tuos pačius raktinius žodžius). Kai kuriais atvejais galite savęs nerasti visiškai. Dažniausiai taip nutinka dėl vieno iš šių aspektų:
  1. Nusistatėte per mažą dienos biudžetą ir jis jau yra išnaudotas visų paspaudimų. Taigi, matyti, kad verta jį padidinti. Tai labai patogi paslauga, kadangi nesunkiai galite reguliuoti pinigus, kuriuos išleidžiate reklamai.
  2. Nuolatos bandėte savęs ieškoti naudodamasis tam tikrais raktiniais žodžiais, tačiau per reklamą nėjote į savo internetinę svetainę. Google pamanė, kad ši reklama jums nėra aktuali ir paprasčiausiai ją paslėpė. Tai puiku, kadangi sistema geba pateikti rezultatą tik tiems asmenims, kuriems tai aktualu.
Per kiek laiko pamatysiu akivaizdžius pardavimų rezultatus?

Negalima vienareikšmiškai atsakyti, kadangi adwords reklama yra testinis procesas, o ne vienkartinė reklama, kurią parodžius pardavimai taip ženkliai padidės. Tačiau dažniausiai rezultatas pastebimas gana greitai. Tiesa, jei matote, kad paspaudimai vyksta gana dažnai, tačiau pardavimai nekyla – siūlome keisti paslaugų ar prekių pardavimo taktiką. Kažkas jūsų versle atgraso klientus: kaina, kokybė?..

Ar galiu stebėti savo paslaugos populiarumą?

Taip, tai labai puiki paslauga, kuri suteikia galimybę stebėti, kiek žmonių per parą pasinaudoja galimybe paspaudus reklamą nukeliauti į jūsų puslapį. Kadangi ši reklamos rūšis dažniausiai terminuota, tad pamačius, kad jums ji netinka ir nėra realios naudos – nutraukite. Statistika prieinama gana nesunkiai.

Google adwords reklama turi labai daug pliusų, kuriais pasinaudoti mes rekomenduojame tiems, kurių biudžetas yra ribotas, tačiau pastarieji nori pasiekti aukštesnių pardavimo rezultatų. Galimybės yra. Jums tereikia jas įvertinti.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …