Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Amžinas klausimas: „Kaip numesti svorį?“

kaip numesti svorį
Milijonai žmonių visame pasaulyje siekia atsikratyti nereikalingų kilogramų ir pasiekti užsibrėžtą tikslą. Yra sukurta gana nemažai teorijų ir programų, kurios padeda numesti svorį nesportuojant, tačiau daugelis pripažįsta, kad sportas yra būtinas metant svorį. Yra nustatyta, kad net 90 proc. žmonių, kurie neturi genetinių problemų, gražią figūrą išlaiko būtent sportuodami.

Atsiradus antsvoriui dažniausiai užduodamas klausimas yra „Kaip numesti svorį?“ Patarimų tiek iš draugų, tiek internete galima rasti begalę, tačiau kaip išsirinkti tinkamausią variantą dažnu atveju yra sudėtinga. Kiekvienai kūno vietai svorio metimo metodai yra skirtingi, taigi plačiau apie kiekvieną iš jų.

Kaip numesti svorį po gimdymo?

Dauguma moterų imasi mažinti suvalgomo maisto kiekius, nepagalvodamos, kad tam tikri produktai yra itin reikalingi kūdikiui, kuris šias medžiagas gauna kartu su mamos pienu. Metant svorį svarbi visavertė mityba, apetitą didina nuovargis, todėl yra būtina, kuo daugiau ilsėtis, todėl reikia pakankamai išsimiegoti, vaikščioti. Geriausia atsikratyti svorio yra nustojus žindyti, tuomet jau galima reguliuoti maisto kiekius ir sportuoti. 

Kaip numesti svorį nuo šlaunų ir pilvo?

Norint numesti svorio nuo pilvo patariama vengti perdirbtų angliavandenių. Norint pakeisti perdirbtus angliavandenius galima vartoti kuo daugiau grūdinių produktų. Daugelis galvoja, kad riebalai kenkia, tačiau jie yra būtini. Šiuose produktuose esantys riebalai yra nepavojingi: alyvuogės, avokadai, riebi žuvis, sojos produktai, imbieras, česnakas, čili pipirai bei žalioji arbata. Kaip numesti svorį nuo pilvo? Daugelis galvoja, kad labiausiai numesti svorį pameda atsilenkimai, tačiau masažinio lanko sukimas dar geriau tirpdo riebalus. 


Kaip numesti svorį nesportuojant? 

Vienas geriausių patarimų būtų, kuo daugiau judėti. Stenkites valgyti kuo daugiau produktų, kuriuose yra baltymų. Atsisakykite greito maisto ir stenkites valgyti kokybišką bei visavertį  maistą. Nepamirškite gerti kuo daugiau vandens, tačiau nepersistenkite. 

Kaip numesti svorį nuo šonų? Ir kaip numesti svorį nuo rankų?

Atrodo tai visiškai skirtingos kūno dalys, tačiau metant svorį patarimas yra tik vienas – sportuoti. Jokios dietos nesumažins apimčių nuo rankų ar šonų, tam turi būti pasitelktas sportas. 

Gana dažnai pasitaikantys klausimai yra: kaip numesti svorį greitai arba kaip numesti svorį per savaitę? Norint itin greitai numesti svorį reikia derinti maista ir mažinti suvartojamo maisto kiekį.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …