Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Plastikiniai langai mediniuose namuose

plastikiniai langai
Mediniai namai turi turėti medinius langus! Faktas! O gal ir ne? Ar tikrai taip? Abejonių sėja ne tik medinių langų kaina, bet ir jų ilgaamžiškumas ir internete sklandantys mitai. Tokiu būdu vis svarstomas – kas geriau – plastikiniai langai, ar mediniai?..

Plastikiniai langai yra skirti būtent jums. Patikėkite, kaina reiškia viską. Įsivaizduokite seną sodybą, kurioje tik vienas dalykas blizga – langai. Geriau sutvarkykite stogą, kad nebėgtų per asbestinio šiferio vinių skylutes tirpstant pavasarį sniegui. Mediniai langai tokią galimybę atimtų, o dabar laikas pasirinkti plastikinius langus.

Jūsų sodybos plastikiniai langai montuojami labai paprastai. Jei reikia, benzininiu pjūklu padidinama lango ertmė, kad tilptų kiek didesnis langas. Viskas priklauso nuo to, iš kur saulė. Pietų pusėje visada rekomenduojama dėti didesnius langus. Šiaurinėje pusėje langų iš viso galima atsisakyti arba įdėti nedidelius, kartais labiau primenančius šaudymo angas pilies sienoje, o ne langą. Tiesa, jie turi būti įdedami kokybiškai.

Sakoma, kad langas nesulaiko šalčio. Turima omenyje, kad šaltis eina per stiklo paketą. 9 atvejais iš 10 tai yra netiesa. Šaltis eina dažniausiai dėl nesandarios palangės ir kitų montavimo trūkumų. Manote, kad patys galite susimontuoti langą? Hermetikas visagalis? Deja, jūs net neįsivaizduojate, kokios yra dabar sandarinimo technologijos. Įvairios juostelės profilio tvirtinimo ir apsaugos elementai ir kitos „nematomos“ detalės yra labai svarbios ir užtikrina, kad lango efektyvumo koeficientas ir energijos klasė būtų kuo aukštesnė.

Nesusimąstėte, kad šviesos pralaidumas yra irgi svarbu? Pasirodo, kad taip. Kam jis reikalingas? Jei langas nedidelis, į kambarį patenka per mažai šviesios, reiškia teks įjungti papildomą apšvietimą. Tai papildomai kainuoja. Atrodo, kad visi stiklai turėtų gerai praleisti šviesą, tačiau atminkite, kad yra galimybė jų pralaidumą mažinti. Tai ypač patogu, kai kambaryje su langais į pietų pusę nereikia tiek daug šviesos. Kartais namuose vyksta kapitalinė pertvarka ir miegamasis virsta vaikų kambariu, tad prietemos nebereikia.

Plastikiniai langai gali turėti 1, 2, 3 stiklų paketus. Teko girdėti ir apie 4 stiklo paketų langus, tačiau jie dažniausiai naudojami mieste, kur triukšmo lygis yra labai didelis. Optimalūs langai jūsų sodybai – 2 arba 3 stiklų. 2 stiklų pakaks, jei ten tik vasarojate. 3 stiklus rekomenduotina rinkti, kai gyvenama nuolatos ir atšiauriomis žiemos sąlygomis jie yra tikra palaima.

Plastikiniai langai tiesiog privalo būti jūsų namuose, nesvarbu, ar jie mediniai, ar mūriniai.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …