Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

iPhone 6 ir verslui, ir pramogoms

iPhone 6 
Turbūt nelabai geras laikas rašyti apie iPhone 6 telefonus, kai visi išsijuosę giria naujuosius iPhone 6S modelius – kokia puiki jų kamera, kokia šauni 3D Touch technologija, kokie puikūs naujieji rožiniai dangteliai... Vis dėlto iPhone 6 išlieka vienas perkamiausių modelių. Paaiškinsime kodėl.

Kaina... krenta

Naujausias iPhone modelis kainuoja jau 150 eurų daugiau, nors kažko išskirtinio ir būtinai naudojamo neturi. Tai reiškia, kad iPhone 6 bus paklausus dar kurį laiką. Juo labiau, kad kainos su laiku tik kris. Ypač didelis kainų kritimas gali būti po metų, kai visi jau lauks iPhone 7 modelio. Niekam ne paslaptis, kad Apple išmaniuosius telefonus atnaujina kas 2 metai ir renkasi vos ne tą pačią datą ir laiką jų pristatymams. 2017 pavasarį laukiame dar didesnių žinių, o iki to laiko – kainų kritimo.

Nėra skirtumo tarp  dviejų modelių galingumo ir baterijos

Tiek naujasis modelis, tiek senasis yra panašaus galingumo. Tiesa, naujajame integruotas A9 lustas, o iPhone 6 – A8. Bet ką kai sako vartotojui, kuris nori paskambinti ar pasidalinti nuotraukomis su draugais? Visiškai nieko. Beje, baterija irgi liko tokia pati. O tai labai keista, nes iPhone 6 baterija nepasižymi labai ilgu veikimu, lyginant su panašių techninių galimybių konkurentais.

Kamera verslui pakankama

iPhone 6 yra verslo klasės telefonas, kurį renkasi verslo atstovai. O jiems nėra labai didelio skirtumo, ar kamera yra 8 ar 12 megapikselių. Jau tuo labiau jiems nerūpi „Live Photo“ funkcija, kuri vietoj nuotraukos filmuoja 1,5 sekundžių vaizdą ir nuotrauka atrodo lyg iš Hario Poterio filmų. Tokių „burtų“ verslui nereikia, todėl šis telefonas bus perkamas ir toliau.

iPhone telefonas yra idealus verslui ir pramogoms. Verslininkai jį renkasi dėl patikimo veikimo ir verslui pritaikytų programėlių, kurios išsiskiria savo funkcionalumu. Dabar šie išmanieji telefonai tapo dar paklausesnis, nes amžinas Apple priešininkas Microsoft išleido Word versiją skirtą iOS įrenginiams. Tai reikškia, kad Wordo dokumentus galima redaguoti tiesiai savo iPhone telefone, o ne konvertuoti iCloud paskyroje.

Pramogoms šis išmanusis taip pat tinkamas. Jis turi puikią filmavimo savybę – galima sulėtinti vaizdą nufilmuotą 120 kadrų per sekundę dažniu (HD raiška) naudojant iMovie programėlę. Jaunimas tai labai mėgsta. Be to yra ir funkcija, leidžianti pagreitinti vaizdus Time Lapse.

Technologiniu požiūriu šie Apple išmanieji telefonai yra labai vertinami nepaisant visų bandymų kompromituoti ir pašiepti. Visada atsiras galingesnių, geresnėmis kameromis ir talpesnėmis baterijomis apdovanotų mažiau žinomų gamintojų telefonų, kurie turės viską, išskyrus tokį bendruomenės palaikymą, kokį dabar turi iPhone telefonai.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …