Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Vestuvių fotografai dirba ir naktį

Vestuvių fotografai
Naktinė fotografija gali būti labai intriguojanti, kvapą gniaužianti ir, žinoma, seksuali. Šviesos žaismas su tamsa sukuria unikalią atmosferą ir įtraukia viduje esančius žmones, bei daiktus. Kodėl gi nepabandžius naktinės fotosesijos per vestuves?

Vestuvių fotografai stengiasi naktį fotografuoti kuo rečiau. Nepaisant to, kartais natūraliai atsiranda poreikis fotografuoti vakarėlį ir jo svečius. Dažniausiai tenka fotografuoti į kiemą išėjusius svečius, simbolinį jaunosios pagrobimo ritualą (tradicinėse lietuviškose vestuvėse šis paprotys dar gajus), į dangų leidžiamus popierinius žibintus.

Kodėl nesuorganizavus naktinės fotosesijos?

Idėjų naktinei vestuvinei fotosesijai gali kilti labai daug. Naktinė gamta yra pilna visokių paslaptingų vietų, kur jaunosios baltas šydas atrodys kaip voratinklis, o jaunojo blizgantys batai – kaip vilko žibančios akys. Reikia tik šiek tiek pagalvoti ir atsiras puikios galimybės padaryti keletą itin gražių nuotraukų.

Vasarą sutemsta apie 12 valandą nakties, tad tai puikus laikas fotografuotis lauke. Ypač, jei vidurnaktį suplanuoti fejerverkai ar balionų leidimas į dangų. Aišku, viskas priklauso nuo oro sąlygų, nes šaltas ir vėjuotas vakaras – labai neparankus naktinei fotosesijai. Tai žino visi vestuvių fotografai.

Žaidimai su šviesa

Fotografai žino unikalią nuotraukų fiksavimo technologiją. Tai freezelight – „sušaldytos šviesos“ – fotografija. Pakanka nors ir nedidelio šviesos šaltinio žmogaus rankose, kad padarytumėte įspūdingus kadrus, kuriame tamsaus miško fone atsiranda degančios raidės MYLIU arba mylimojo vardas, širdelės, lūpos ir kita meilės ir bendro gyvenimo simbolika. Paprastas šviesos ornamentas taip pat gali būti nesunkia išnaudojamas. Viskas priklauso nuo vestuvių fotografo – ar jis sugebės padaryti įspūdingus kadrus.

Profesionalūs vestuvių fotografai tai tikrai gali, ypač tie, kurie turi labai daug patirties techninėje fotografijos srityje, ne kiek žanrinėje.

Naktinė fotosesija yra skirta išskirtinai tik jauniesiems. Naktis – intymumo metas, todėl gamtoje turi būti tik jie vieni. Draugų pulkas neturėtų užgošti jaunųjų įvaizdžio, kas kartais pasitaiko dieninėse vestuvių fotosesijose. Aišku, kai kurie drąsesni jaunieji gali ryžtis ir erotinei naktinei fotosesijai. Tai būtų tikrai smagus nuotykis. Juk jie jau vyras ir žmona, o vestuvinė naktis visada lieka apgaubta paslapties šydu...

Vestuvių fotografai turėtų daugiau dėmesio skirti naktinei fotografijai. Ypač tada, kai jiems nereikalinga papildoma technika. Šiuolaikiniai fotoaparatai puikiai fiksuoja vaizdą tamsoje, tik reikia dar puikiau išmanyti nustatymus ir matyti, kokį gėrį nuotraukoms gali suteikti tamsa.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …