Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Karkasinių namų pliusai


karkasinių namų statyba Lietuvoje
Gyvenimas nuosavuose namuose turi ne tik daugiau pliusų, tačiau tuo pačiu skatina priimti ir daugiau atsakomybės. Tiesiog reikia pagalvoti apie namo statybas, jo dalių pasirinkimą, šildymo sistemų variacijas ir panašiai. Visgi, nors nuosavi namai įpareigoja žmogų labiau, tačiau lietuviai – agrariški žmonės, tad jiems nuosavų namų turėjimas yra labai reikalingas. Šiuo metu intensyviai plinta karkasinių namų statyba. Tai lemia tokia akivaizdūs pliusai:
 1. Karkasiniai namai yra bene pats pigiausias pasirinkimas tokiu atveju, jeigu norite džiaugtis nuosavais gyvenamaisiais namais.
 2.  Karkasinių namų statyba konstruojama taip, kad gana per trumpą laiko tarpą galima gauti kokybišką rezultatą. Įprastai karkasiniai namai gali būti pastatomi net greičiau nei per vieną mėnesį. Joks kitas kokybiškas gyvenamasis namas negali būti realizuojamas taip greitai.
 3. Statant karkasinius namus panaudojamos visos medžiagos. Taip ne tik neteršiama gamta ir nereikia asmenų, kurie išvežtų likusias šiukšles po statybų, tačiau tuo pačiu galima sutaupyti ir labai daug pinigų.
 4.  Šie namai gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą. Jeigu norite persikraustyti su visu namu – viskas yra įmanoma. Paprasčiausiai karkasiniai namai gana nesunkiai išardomi.
 5. Juose žiemos metu namuose bus labai gera ir šilta. Vasaris metu namuose nebus labai tvanku. Šie namai turi puikias termoreguliacines savybes.
 6. Namai gali būti dekoruojami norimomis vidaus apdailos detalėmis. Jokio skirtumo, kokios medžiagos bus naudojamos paskui. Nesunkiai bus galima susikurti norimą dizainą.
Akivaizdu, kad karkasinių namų statyba Lietuvoje yra labai populiari dėl mūsų paminėtų pliusų. Jeigu jūs ieškote galimybės, kuri gali užtikrinti, kad gyvenimas namuose būtų malonus – tokiu atveju tai pats geriausias ir labiausiai rekomenduotinas pasirinkimas.

Kaip pasirinkti karkasinių namų statytojus?

Nesvarbu, kokio tipo statinys jums yra reikalingas – svarbu įvertinti skirtingas kompanijas, kurios teikia tokias paslaugas. Net ir pirtis Vilniuje statoma profesionalų. Paprasčiausiai taip pat galima užsitikrinti aukščiausio lygio paslaugas prieinamomis kainomis.

 1. Reputacija. Plačiau apie konkrečios kompanijas suteikiamas paslaugas galima pasiskaityti internete. Būtent ten ieškoti papildomų žinių ir rekomenduojame.
 2. Patikimumas. Svarbiausia atrasti kompaniją, kuri būtų kompetentinga konkrečiai jums reikalingoje statybų srityje. Šiuo atveju – karkasinių namų statyba reikalauja, kad ja užsiimtų tie asmenys, kurie puikiai išmano šio tipo statybas. Plačiau informaciją galite rasti internete.
 3. Garantija. Daugelis įmonių suteikia garantiją, kuri padeda kur kas labiau pasitikėti asmenimis, kurie suteikia statybų paslaugas. Jeigu jums užtikrinama, kad atsiradusios problemos bus nemokamai sutvarkomos – pasikliaukite tokia kompanija.
 4. Finansinis stabilumas taip pat labai svarbus. Šiuo metu internete galima atrasti beveik visų įmanomų kompanijų finansinės padėties aprašus. Tokiu atveju būsite tikras, kad visi jūsų pradėti darbai bus pabaigti iki galo.
 5. Statybininkas. Jo asmenybė taip pat gali būti aktuali. Juk reikės su juo nuolatos konsultuotis, tad nieko keisto, kad daugelis žmonių pirmiausia ir žiūri į tai, kad profesionalas būtų draugiškas ir suteiktų malonias paslaugas.
Karkasiniai namai – geriausias pasirinkimas jeigu svajojate apie nuosavus namus, tačiau negalite tam skirti labai didelių finansų.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …