Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Ar tikrai geriausia skolintis iš draugo?

greitieji kreditai
Ne paslaptis, jog visi siekiame geresnės materialinės padėties: kas netrokšta nejausti skurdo, gyventi patogiai ar lepintis kelionėmis? Ko gero, daugelis, tačiau ne visiems pavyksta tokius troškimus įgyvendinti, tokiu atveju vienintelė išeitis – skolintis. Senovės išmintis byloja, jog norint prarasti draugą, tereikia paskolinti jam pinigų, todėl puiki alternatyva norintiems apsirūpinti finansiškai ir išlaikyti draugystę tampa greitieji kreditai, užtikrinantys, kad iš draugų skolintis nebūtina.

Kas gali skolintis?

Neretai susiduriame su neplanuotomis išlaidomis ir tikrai ne visuomet atrandame pakankamai santaupų joms padengti. Jei niekaip negalime atidėti atsiskaitymo, geriausia pagalba – skolintis iš patikimų rankų. Paskoliuko kreditai suteikia galimybę pasiimti greitieji kreditai visiems. Kreditą gali gauti bet kuris dirbantis fizinis asmuo, turintis Lietuvos Respublikos pilietybę bei galiojantį asmens dokumentą. Žinoma, privaloma įsitikinti, jog neturite pradelstų įsipareigojimų ar kitų įsiskolinimų. Atkreipkite dėmesį į tai, jog greitieji kreditai nuo 18 metų nėra teikiami – privalote būti bent 21 metų amžiaus. 

Kaip gauti kreditą?

Pasiskolinti reikiamą sumą pinigų galite vos per 15 minučių! Tai visiškai nesudėtinga, tereikia turėti banko sąskaitą, internetą, mobilųjį telefoną ar kompiuterį. Greitieji kreditai internetu – puiki išeitis, ištikus laikiniems finansiniams sunkumams. Dažniausiai užtenka kelių paprastų žingsnių ir Jūsų kišenėje jau yra pinigų norimoms išlaidoms. Tereikia užsiregistruoti skolinimo sistemoje Paskoliukas – registracija visiškai paprasta ir greita, sukurti Jūsų vartotojo profilį pakanka kelių sekundžių. Peržiūrėję, kokie greitieji kreditai siūlomi, išsirinkite sau tinkamiausią, užpildykite reikiamą paraišką – patikrinus, ar atitinkate visus reikalavimus (pavyzdžiui, norėdami skolintis turite būti bent 21-erių, nes greitieji kreditai nuo 18 metų neteikiami), skolintojų komanda per kelias minutes perves Jums reikiamą sumą į Jūsų sąskaitą. Neverta jaudintis – greitieji kreditai internetu yra visiškai saugus būdas skolintis, tereikia susipažinti su sutarties sąlygomis bei jų laikytis.

Skolinimosi rūšys

Siūlomos dvi kreditų rūšys – trumpalaikiai ir ilgalaikiai greitieji kreditai. Trumpalaikiu kreditu laikomas įsipareigojimas nuo 15 iki 55 dienų. Tokią paskolą siūloma rinktis atsiradus nenumatytoms išlaidoms, kurioms neturite santaupų, pavyzdžiui, sugedus buitinei technikai, automobiliui ar panašiai. Ilgalaikiu kreditu laikomas finansinis įsipareigojimas kiek ilgesniam laikotarpiui: nuo trijų iki šešių mėnesių. Ilgalaikė paskola paprastai imama norint įsigyti didesnės vertės pirkinius ar pasinaudoti brangesnėmis paslaugomis, todėl kredito suma siekia iki 1000 Eur. Ilgalaikio kredito gali pakakti, pavyzdžiui, nedideliam būsto remontui ar automobilio taisymui. Įmokos mokamos reguliariai kas mėnesį, be to, ilgalaikio skolinimosi atveju mokate mažesnę mėnesinę įmoką bei mažesnes palūkanas.

Skolinimasis dirbant už Lietuvos ribų

Dirbu ne Lietuvoje, ar galiu gauti kreditą? Atsakymas į šį klausimą visiškai paprastas – žinoma, galite! Greitieji kreditai dirbantiems užsienyje suteikiami tokia pat tvarka, kaip ir besidarbuojantiems Lietuvoje – tereikia būti vyresniems nei 18 metų amžiaus, turėti Lietuvos Respublikos pilietybę bei galiojantį asmens dokumentą.

Negalintiems laiku grąžintis skolos

Patartina skolintis atsakingai – prieš pateikiant paraišką kreditui gauti, atidžiai susipažinkite su visomis sutarties sąlygomis, įvertinkite prašomo kredito dydį, kainą, terminą, jau turimus įsipareigojimus ir kitas aplinkybes, galinčias turėti įtakos Jūsų mokumui. Visgi, jei pasiskolinus pastebėjote, jog negalite laiku grąžinti kredito – nesijaudinkite, įmanoma pratęsti paskolos grąžinimo laiką, tereikia užpildyti kredito grąžinimo terminą. Greitieji kreditai yra saugi ir patogi priemonė, prireikus padengti nenumatytas išlaidas.


Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …