Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Ką reikėtų žinoti jaunavedžiams prieš vestuves? (I dalis)

vestuvės
Vestuvės – gražiausia jūsų gyvenimo šventė, tačiau ji taip pat reikalauja kruopštaus planavimo ir susikaupimo. Pastaruoju metu, atsiranda vis daugiau manančiųjų, kad vestuvėms reikėtų ruoštis metus ar net pusantrų – tik tuomet jūs būsite garantuoti, kad viskas gausis idealiai.

Mes pasikalbėjome su keliais geriausiais vestuvių planuotojais, kurie padėjo mums sukurti dalykų sąrašą, kurių neturėtų pamiršti nei viena pora, besiruošianti vestuvėms. Sąrašas toks:
  • Iš anksto numatykite vestuvių datą. Tai yra naudinga todėl, kad tuomet turėsite gerokai daugiau pasirinkimo. Galėsite susiplanuoti bažnyčios ceremonijos datą, susitarti su paslaugų tiekėjais, kad būtent tą dieną jie būtų laisvi. Nėra jokia paslaptis, kad kuo vėliau planuojate, tuo vis mažesnė tikimybė jums sutaupyti pinigėlių. Taip pat, vestuvių planuotojai pataria, jog kelti vestuves vertėtų paprastą dieną, o ne savaitgalį – tokiu atveju jūs sutaupysite, kadangi daugelis paslaugų tiekėjų yra mažiau užimti būtent darbo dienomis ir gali jums pasiūlyti geresnes kainas.
  • Pasidomėkite šiuo metu aktualiomis vestuvių idėjomis ir tendencijomis. Matydami, kaip keičiasi vestuvių tendencijos, jūs galite susidaryti geresnį vaizdą ir net gi atrasti tokių savo norų, apie kurios anksčiau nepagalvojote. Yra nemažai tiek realių, tiek internetinių žurnalų apie vestuves. Taigi, turėdami laiko, pavartykite juos ir pagalvokite, koks vestuvių stilius jums patiktų.
  • Pasidarykite vestuvių darbo knygą. Tai labai svarbus žingsnis, kadangi šią dieną norėsite, kad viskas eitųsi idealiai. Taigi, galite naudoti kompiuterinę vestuvių planavimo programą arba nusipirkti tikrą darbo knygą, tačiau svarbiausia yra tai – surašykite viską kiek galima smulkiau, nepalikite jokių detalių migloje, kad nekiltų neaiškumo.
  • Kas bus jūsų vestuvių planavimo pagalbininkė? Dažnais atvejais tai būna mama, geriausia draugė, sesuo. Jeigu jos yra užsiėmusios, tuomet geriau patikėti savo kompaniją į profesionalios vestuvių planuotojos rankas. Nebijokite, vestuvių planavimo paslaugos nėra brangios, o geriausia tai, kad sutaupysite daug nervų, patikėdami viską į patirties turinčias rankas.
  • Labai svarbu atkreipti dėmesį į galimą svečių sąrašą ir į tai, kokius vaidmenis turės kokie žmonės. Pavyzdžiui, liudininkai. Geriausia, jeigu jie yra su jūsų susipažinimo istorija susiję žmonės, jūsų šeimos draugai. Be jokios abejonės, tokie žmonės turi būti linksmi ir malonūs, kadangi jie taip pat atliks vestuvių šventės įvaizdžio kūrimą, tad liudininkai turi būti pavyzdingi.
Be abejo, tai tik dalis patarimų, kuriais verta remtis – kitus patarimus pamatysite antrojoje straipsnio dalyje.


Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …