Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Ką tavo pasirinktas sijonas pasako apie tave?

Sakoma, kad žiniasklaida gali į mūsų sąmonę įrašyti mintį esą bet koks beformis maišas yra suknelė. Tačiau kiekvienos iš mūsų akis patraukia vis kitokie stiliai ir drabužių deriniai. Psichologai sako, kad tai nemažai išduoda apie mus. 

Mini

Mini sijonai internetu dažniausiai yra savimi nepasitikinčių moterų pasirinkimas. Tačiau tam nėra jokio pagrindo. Šalin iš gyvenimo imti viską trukdančius stereotipus. 

Kita vertus, mini sijonai internetu gali būti itin stilingas pasirinkimas. Tereikia žinoti kelis triukus. Tarkim, tokie sijonai 2016 nešiojami kartu su uždara palaidine ir storesnėmis tamprėmis buvo mados hitu. 

Maxi 

Dažniausiai vaikomasi stereotipų, esą maxi sijonai apkunioms turėtų būti pagrindinis pasirinkimas. Tačiau juos mėgsta ir renkasi labai linksmos ir komunikabilios asmenybės. Paprastai jos drąsiai laužo nusistovėjusius standartus. 

Beje, jų priešingybė moterys, kurių spintoje karaliauja klasikiniai sijonai. Tai tradicinių pažiūrų dailiosios lyties atstovės, kurių prioritetų sąrašo viršuje yra šeima. 

Ryškios spalvos

Visos ryškių spalvų šalininkės priskiriamos prie valiūkiškų ir jaunatviškų moterų tipo. Tai linksmos, draugiškos ir kiek nerūpestingos asmenybės. Tu keliauji per gyvenimą lyg per vieną didelį nuotykį. Greičiausiai turi visą būrį draugų ir draugių, o pati negali sulaukti rytojaus. Kas žino kokių staigmenų jis atneš? 

Sijonai pagal figūrą

Sunkiausiai psichologams sekasi apibūdinti moteris, kurių spintoje parinkti sijonai pagal figura. Dažniausiai čia yra įvairių stilių, spalvų, raštų ir ilgių sijonų. Lieknoms ir aukštoms merginoms puikiai dera dailiai priglundantys ilgi sijonai internetu. Tačiau šių damų garderobą puošia įvairūs sijonai modeliai. 

Viena aišku, kad tai matematiškai tikslios ir smulkmeniškos asmenybės, kurios šaltą protą ir logiką vertina labiau nei emocijas ir jausmus. 

Tarp kita ko: 

  • Psichologai tikina, kad svarbu ne tik tai kokie sijonai internetu yra pasirenkami, tačiau ir pirkimo įpročiai. Žinant kada ir kaip yra įsigyjami sijonai internetu galima nusakyti juos perkančiosios polinkį į impulsyvius sprendimus, socialinį statusą ir net šeimyninę padėtį (ir tai nesusiję su pasirinktais paieškos žodžiais, tarkim, pigus sijonai internetu).
  • Keista ir net baugu, kad perkami sijonai moterims internetu gali tiek daug pasakyti apie mus. Įdomu ką apie vyrus pasako jų pasirinktos kelnės?


Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …