Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kodėl verta naudoti natūralią kosmetiką?

natūrali kosmetika
Makiažas ir kitos kosmetikos priemonės – tai tikra būtinybė visoms moterims, kurios rūpinasi savo grožiu. Daugelis jų be drėkinamojo serumo, kompaktinės pudros ar rankų kremo nė neišeina iš namų. O ką jau bekalbėti apie ilgas ir malonias procedūras vonioje bei gausybę produktų, kurie naudojami jų metu. Deja, esminius higienos poreikius patenkinančios ir pasitikėjimo savimi suteikiančios priemonės turi ir neigiamą pusę – jose esančios cheminės medžiagos yra kenksmingos mūsų organizmui, o per odą patekdamos į giliuosius audinius, gali sukelti labai rimtų sveikatos problemų... Kokia išeitis? Šiuo metu vis labiau populiarėjanti natūrali kosmetika. Kodėl verta ją naudoti?

1. Visų pirma, kaip jau minėjome, natūrali kosmetika neturi kenksmingų medžiagų, kurios gali paveikti mūsų sveikatos būklę. Be viso to, sintetiniai ingredientai užkemša poras, teršia odą, gali dirginti akis, sukelti bėrimus ar alergines reakcijas. Naudodami ekologiškas priemones, galite išvengti visų šių neigiamų padarinių.

2. Natūrali kosmetika turi labai daug vitaminų ir mineralų, kurie yra naudingi odai. Jų gausu aliejuose, augaliniuose ekstraktuose ir kitose veikliosiose medžiagose, kurios naudojamos gaminant ekologiškus gaminius. 

3. Tokiose kosmetikos priemonėse nėra dirbtinių kvapiklių, kurie yra toksiški, neigiamai veikia nervų sistemą, teršia plaučius. Be to, natūrali kosmetika skleidžia kur kas malonesnį, šviežesnį ir tikresnį kvapą, kuris ne tik nekenks sveikatai, bet ir leis jaustis itin gaiviai ir maloniai. 

4. Kadangi natūrali kosmetika yra gaminama tik iš ekologiškai išgautų medžiagų, ji tinkama veganams.

5. Ekologiškus produktus dažniausiai gamina mažesnės įmonės, kurios atsakingiau žiūri į savo darbą ir stengiasi atrinkti naudingiausius komponentus bei kurti kokybiškų prekių asortimentus. Taigi, pirkdami ekologišką kosmetiką, paremiate smulkųjį verslą ir organiškus ūkius.

6. Natūrali kosmetika nėra bandoma su gyvūnais, o jos pakuotės neretai gaminamos iš neperdirbtų žaliavų, todėl naudodami tokius produktus, saugote gamtą ir jos išteklius.

7. Natūrali kosmetika nedirgina odos ir iš tiesų ją maitina. Mat, atvirkščiai nei ekologiški gaminiai, sintetine sudėtimi garsėjantys prekių ženklai naudoja naftos produktus, kurie suteikia tik momentinį drėkinimo efektą, o iš tiesų smarkiai užkemša poras ir sausina odą.


Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …