Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Blakstienų priauginimas

Moters akys – jos sielos veidrodis. Jos keri ir žavi ne tik visus vyrus, bet ir tą vienintelį. Dėl to akims prižiūrėti skiriama itin daug dėmesio ir laiko. Akių spalvą galima pakeisti specialiais kontaktiniais lęšiais. Jų ryškumą pasididinti keliomis makiažo technikos gudrybėmis, tačiau įspūdingiausia akių dalis visada išlieka blakstienos. Yra naudojami specialūs tušai ir šukos, tačiau jos blakstienų apimtį padidina tik labai nežymiai. Blakstienų priauginimas yra užtikrintas būdas pasikeisti ir pasauliui pristatyti įspūdingiausią žvilgsnį.
Blakstienų priauginamas atliekamas namuose arba grožio salone. Tai viena iš populiariausių grožio paslaugų, šalia tokių kaip kirpimas, plaukų tiesinimas keratinu, maniukiūras ir t.t. Svarbu, kad šią procedūrą atliktų geras meistras.

Blakstienų priauginimas Vilniuje kainuoja apie 60-100 litų priklausomai nuo meistro patirties ir vietos, kur ši procedūra atliekama. Nors tai nėra labai brangi procedūra (kai kuriuose salonuose paprastas kirpimas kainuoja 80 litų), jis nėra atliekama labai dažnai. Blakstienų priauginimas ir plaukų tiesinimas keratinu – savotiška investicija į išvaizdos pokyčius ir yra daromos prieš tam tikras šventes. Pavyzdžiui prieš dalyvaujant kokiame iškilmingame renginyje, pavyzdžiui, vestuvėse ar krikštynose ar kokiame prabangiame vakarėlyje.

Kaip vyksta tas blakstienų priauginimas? Ar tai skausminga procedūra? Blakstienos pas kai kuriuos žmones auga gana retai, dėl to ši procedūra siekia padaryti jas tankesnes. Blakstienų plaukai specialiais kuokšteliais yra prilipdomi prie jau esančių blakstienų. Taip blakstienos tampa storos ir tankios. Ši procedūra yra itin kruopšti ir užima šiek tiek laiko. Pora valandų klientė turi sėdėti labai ramiai, nes bet koks krustelėjimas gali pakenkti visai procedūrai, o gal net ir akims. Klijuojamos blakstienos specialiais klijais, kurie gali sudirginti akis. Tai nemalonu, nors ir nepavojinga. Dėl to ši procedūra reikalauja preciziškumo ir susikaupimo tiek iš meistro pusės, tiek iš klientės. Čia ne kirpimas, kai klientė gali visiškai atsipalaiduoti, nes plaukai tokio preciziškumo nereikalauja.

Blakstienos priauginamos naudojant tikrus plaukus. Norint pasiekti geriausių rezultatų, vėliau jos yra nudažomos, kad būtų dar ir vienodos spalvos. Dažymo procedūra yra tokia pati, kaip ir natūralių blakstienų dažymas.

Ši procedūra yra itin populiari tarp viešumoje dažnai pasirodančių moterų. Akių grožis moterims reiškia didesnį pasitikėjimą savimi, o šis jausmas joms padeda susitvarkyti su visomis problemomis darbe ir asmeniniame gyvenime, taigi, galima sakyti, jog tai yra savotiška terapija, kaip ir Braziliškas plaukų tiesinimas keratinu, nauja šukuosena, įspūdingas manikiūras ar kuri kita grožio procedūra.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …