Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Neretai virtualaus bendravimo pagrindiniu tikslu tampa seksas

Šiandien vis populiaresnės tampa virtualiosios pažintys. Bendrauja, pažinčių ieško ne tik jaunimas, bet ir solidesnio amžiaus asmenys, norintys rasti antrąją pusę arba gyvenimo draugą. Kiti net ir neslepia, kad pagrindinis tikslas, dėl ko jie užsiregistravo toje svetainėje – tai seksas. Kiti net neslepia, kad yra sukūrę šeimą ir tik ieško būdų laisvalaikiui paįvairinti. Tad reikia labai atsirinkti, su kuo bendraujame ir su kuo ketiname eiti į pasimatymą, kad nė viena, nė kita pusė neliktų nusivylusi ir nesuprasta.

Pasitaiko atvejų, kai merginos, užsiregistravusios erotinių pažinčių svetainėse, siūlo intymias paslaugas, atlikti erotinius masažus su „laiminga pabaiga“ ir kt. Daugiausia, kaip pastebima, tokias paslaugas teikia išsiskyrusios arba vienišos vaikučius auginančios moterys, kurios, teikdamos įvairaus spektro intymias paslaugas, taip stengiasi pagerinti savo mažųjų buitį. Tačiau tai Lietuvoje nėra legalu, nors pažinčių portalų administracija per daug nesigilinta į skelbimų tekstus ir paantraštes bei neskuba šalinti net ir tokių anketų, kurios akivaizdžiai sukurtos norint pasiūlyti intymias paslaugas, kuriose publikuojamos gašlios nuotraukos ir kur aiškiai propaguojamas seksas ( title „seksas“).

Internete šiek tiek skiriasi ir vyrų bei moterų bendravimas: vyrai linkę kuo greičiau virtualų bendravimą pakeisti realiu: vos susipažinus, jie besigėdina merginos kviesti į pasimatymą, prašyti telefono numerio. Tuo tarpu merginos nori geriau pažinti žmogų, kad sutaupytų laiko ir nervų, kad nereikėtų eiti į pasimatymą su žmogumi, kuris joms tikrai netiks ir nepatiks. Tad merginos šiuo atžvilgiu yra atsargesnės, jos nori rimtų santykių, pagalvoja apie šeimą, o štai vyrų pasimatymų tikslas dažniau yra seksas bei malinus laisvalaikio praleidimo būdas. Vyrai taip pat dažniau linkę pasiūlyti romantiškų išvykų, susitikimų viešbučiuose ir panašiai.
Vienas labai geras patarimas – iš interneto pažinčių nesitikėti pernelyg daug. Tokios pažintys atneša ne tik meilę, susižavėjimą ir aistrą, bet neretai ir nusivylimą, skausmą ir liūdesį, pasijuntama apgautais ir sutryptais. Jei gavote labai gražią, šiltą ir užburiančią žinutę iš kokio nors vyriškio, nepuoselėkite tuščių vilčių, kad jis ir bus tas princas ant balto žirgo, ypač jei jo anketa pustuštė, o nuotraukos nėra nė vienos.

Jei sulaukėte pasiūlymo susitikti pasimylėti arba kažkas teiraujasi, kokios jūsų pozos yra mėgstamiausios, geriau neatrašykite, negaiškite savo laiko ir nesivelkite į tuščias diskusijas. Interneto erdvėje laikui bėgant išmokstama bendrauti ir atsirinkti, kurios pažintys yra vaisingos, iš kurių geriau nelaukti nieko rimto, o kurių tikslas – seksas ir seksualinio potraukio patenkinimas nepaisant to, kad namuose laukia kitas partneris ar net krūva vaikučių. Interneto erdvėje žmonės jaučiasi lyg už sienos, nematomi, todėl leidžia sau daug daugiau negu leistų realybėje – turėkite tai omenyje ir visko per daug nesureikšminkite.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …