Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

6 klausimai, kuriuos turite užduoti vestuvių planuotojai

Jūs pradėjote planuoti vieną iš svarbiausių savo gyvenimo švenčių. Minčių ir darbų tiek daug, kad nežinote nuo ko pradėti? Pirmiausias darbas, tai vestuvių planuotojos paieškos. Išsirinkę labiausiai patinkančias vestuvių planavimo kompanijas paskirkite susitikimą. Tada, vestuvių planuotojai užduokite šiuos klausimus.

Kokias paslaugas Jūs teikiate?

Vieni vestuvių planuotojai yra sudarę paslaugų paketus, kiti leidžia jauniesiems susidaryti reikamų paslaugų paketą patiems. Jūsų darbas susitikmo metu išsiaiškinti visas teikiamų paslaugų subtilybes. Ar vestuvių planuotoja rūpinsis vestuvių dekoravimu ir visais kitais su vestuvėmis susijusiais darbais? Ar padės organizuojant mergvakarį, bernvakarį, o gal net pagelbės renkantis povestuvinę kelionę?

Koks Jūsų išsilavinimas ir kokia Jūsų patirtis dirbant vestuvių planavimo srityje?

Mūsų šalyje tapo norma, kad vestuvių planuotojos profesiją pasirenka nekompetetingi asmenys. Tai labai atsakingas darbas, todėl savo šventę galite patikėti tik tikriems profesionalams. Būtinai paklauskite apie išsilavinimą. Vestuvių planavimo diplomą turintys asmenys retenybė, bet tokių Lietuvoje tikrai yra. Nepamirškite paklausti vestuvių palnuotojos ir apie jos metų stažą šiame darbe.

Kokio dydžio vestuves Jums dažniausiai tenka organizuoti?

Privalote žinoti ar vestuvių planuotoja organizuoja įvairaus dydžio vestuves. Gal Jūs planuojate kviesti virš 200 svečių ir gal svajojate apie vestuvių šventę dideliame dvare. Vestuvių planuotoja, kuri įprastai dirba su mažo biudžeto vestuvėmis kaimo turizmo sodybose, gali susidurti su sunkumais organizuojant didelio masto šventę.

Ar Jūs dirbate viena ar turite komandą?

Atsakymai į šį klausimą gali būti įvairūs. Daugelis vestuvių planuotojų dirba arba vienos arba poromis ir tik prieš vestuvių šventę pasirūpina papildomu personalu, asistentais. Išsiklausinėkite kiek žmonių Jus aptarnaus vestuvių metu ir kas už ką bus atsakingas.

Kokia Jūsų paslaugų kaina?

Kiekviena vestuvių planuotoja pasirenka atskirą kainų už suteiktas paslaugas sistemą. Dažniausiai būna nustatyta pastovi kaina už paslaugas arba skaičiuojamas procentinis mokestis nuo vestuvinio biudžeto sumos.

Ar Jūs pasirašote paslaugų teikimo sutartį?

Šis klausimas labai svarbus ir atsakymas į šį klausimą privalo būti tik teigiamas. Jokiu būdu negalite patikėti savo vestuvių šventės planavimo žmogui, kuris nepasirašo jokios paslaugų teikimo sutarties. Turite būti atidūs, jei norite nepakliūti į mėgėjų planuotojų rankas.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …