Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

3 praktiškos interjero detalės

Interjeras – subtilus dalykas. Žmonės išleidžia daug pinigų ir laiko, kol sukuria mielą savo širdžiai aplinką. Tačiau bėda išlieka ta pati: didelė dalis dizainerių kurtų interjero dalių taip ir lieka tik gražiu „daikčiuku“, kuris neturi jokios praktinės vertės. Papuošimai, paveikslai, statulėlės, rankdarbiai, maži staliukai traukia akį, žinoma, tačiau jų vienintėlė užduotis – traukti dulkes (kas ilgainiui paverčia juos nebe tokiais mielais). Kol estetinė interjero dizaino pusė išlieka labai svarbi, apžvelkime tris detales, kurios gali atnešti nemažai praktinės naudos.

Sofos-lovos. Daug žmonių atmeta šiuos baldus, nes mano, jog tai nedovanotinas taupumas. Populiari nuomonė, jog sofos-lovos gerai neatlieka nei vienos funkcijos – nei sofos, nei lovos. Tačiau pažvelkime iš kitos pusės: tokie hibridai gelbėja, kai netikėtai užgriūna svečiai. Kitu atveju reikėtų atskiro svečių kambario su lova arba tekstų tiesti nepatogius čiužinius (ar net miegmaišius) ant kietų grindų, o su sofa-lova problema išsisprendžia pati savaime. Ankščiau tokie variantai gal ir nebūdavo labai patrauklūs akiai, tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti ir patrauklią sofą, ir patogią lovą viename. Tai kodėl nepasinaudojus tokia galimybe?

Granulinės krosnelės. Šildymas – prabangus malonumas, kad ir koks savaime suprantamas jis galėtų būti. Dauguma daugiabučiuose gyvenančių žmonių vis dar kankinasi šaltuoju žiemos sezonu, kai tenka pusę algos atiduoti už truputį aukštesnę temperatūrą kambariuose. Sprendimas? Rinkitės granulines krosneles. Jos pritaikytos mažoms erdvėms, yra ekonomiškos (už deginamą kurą sumokėsite mažiau, nei už centrinį šildymą), lengvai prižiūrimos ir labai skoningos. Šiuolaikines krosneles dizaineriai gamina kiekvienam buto tipo ir interjerui, todėl tikrai rasite sau tinkamą.

Daugiafunkcinis pramoginis centras. Kalbame apie didelį, dažniausiai visą svetainės sieną užimantį spintos, lentynos, televizoriaus stendo hibridą. Žinoma, jie gal kiek didoki ir dažniausiai nemažai kainuojantys, tačiau į juos sutelpa bent trijų atskirų baldų detalių funkcijos. Jame galėsite susidėti ir filmų kolekciją, ir nuotraukų albumus, ir televizoriui bei jo priedams vietos bus. Beje, šiuolaikiniai pramoginiai centrai skoningai pagaminti ir patvarūs, todėl investicija ilgainiui tikrai atsipirks.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …