Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Populiariausi vasaros darbai jaunimui

Atėjo vasara. Baigėsi egzaminai, pamokos ir visi rūpesčiai. Tačiau ar tikrai? Jaunesnieji mėgausis apsilankymais pas močiutes ir senelius, kelionėmis prie jūros su tėvais... Bet abiturientai ir studentai seniai nebe to amžiaus. Norisi ir savo pinigų turėti, ir su naujais žmonėmis susipažinti, ir naujų pojūčių patirti. Kaip? 

Populiariausias sprendimas, kurį mielai pasirenka didžioji dauguma jaunimo, yra vasaros darbai. Jie trumpalaikiai, nėra sunkūs ar reikalaujantys patirties, todėl puikiai tinka ką tik mokyklą baigusiam jaunuoliui ar studentui. Darbdaviai taip pat nesipurto tokių darbuotojų – jie nereikalauja didelės algos, yra energingi, entuziastingi bei trokštantys mokytis. Puikus derinys. Taigi, kokie vasaros darbai populiariausi?

Padavėjai. Pats stereotipiškiausias darbas, koks tik gali būti. Beveik niekas nesiekia profesionalaus padavėjo karjeros (nebent labai aukštos klasės restoranuose, kuriuose studentų vasarai ir nepriimtų), tačiau vasarą poreikis užpildyti šią poziciją labai išauga dėl padidėjusio lankytojų skaičiaus baruose ir kavinėse. Atsidaro lauko terasos, kurios būna perpildytos kiekvieną saulėtą dieną, todėl prireikia papildomos darbo jėgos. Darbo skelbimai internete yra puiki vieta pradėti paieškas. Taip pat rekomenduojama tiesiog vaikščioti po patinkančius barus ar kavines ir klausti, ar šiuo metu reikalingas darbuotojas. Jei taip, didelė tikimybė, jog gausite darbą vietoje.

Pagalbiniai darbuotojai statybų aikštelėse. Darbas, labiau orientuotas į vaikinus, nei į merginas. Reikalaujantis didelės fizinės ištvermės, tačiau jokio mąstymo čia nereikia, o ir alga nemaža. Tokie darbo skelbimai taip pat dominuoja internetiniuose skelbimų portaluose. Taip pat dažnai vaikinai gauna tokius darbus per pažįstamus. Tik svarbu prisiminti darbo kodeksą ir saugą: niekada nedirbkite nepasirašę oficialios sutarties – nuo to priklauso jūsų sveikata ir finansinė gerovė.

Ledų pardavėjos. Ne paslaptis, kad karštą vasaros dieną nėra nieko geriau už ledus. O dar jei juos pardavinėja besišypsanti gražuolė, tuomet nelieka nieko kito, kaip tik džiaugtis gyvenimu ir pamiršti visus rūpesčius. Ledų vagonėliai dažniausiai priklauso pastovias patalpas turinčioms parduotuvėms ar ledų krautuvėlėms, tačiau vasaros sezonu jos išsiunčia savo „dalinius“ į miestą. Ledų pardavėjų darbo skelbimai ne tokie dažni internete, todėl vertėtų bandyti kreiptis į vagonėlį valdančią parduotuvę ar restoraną tiesiogiai.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …