Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Automobilio plovimas su Easyshine.eu ekologiškomis priemonėmis

Ar kada esate pagalvoję apie lengvesnį ir daug paprastesnį automobilio plovimo procesą? Apie plovimą, kuriam nereikia jokio vandens, kurio efektas yra ilgaamžiškesnis, o pakartotinis plovimas kelią juoką? Šiandien visa tai įmanoma su ekologiškomis Easyshine.eu automobilio plovimo priemonėmis. Pamirškite ilgas eiles prie automobilių plovyklų, dabar viskas yra iš tiesų daug paprasčiau.

Ekologiškas automobilio plovimas – visame pasaulyje greitai populiarėjanti automobilių priežiūros paslauga. Plovimo metu naudojamos tik kokybiškos ir gamtos neteršiančios priemonės. Joms nereikia vandens, todėl automobilį patogu plauti tiek savo kieme, tiek ir už jo ribų. Lietuvoje gausu jau ir automobilinių nano plovyklų, kurios efektyviai naudoja šias ekologiškas priemones kiekvieno kliento automobiliui. Tai tikrai patogu ir šiuolaikiška, kadangi nano technologijos pagrindu paremti plovimo gaminiai biologiškai suyra, taip nepalikdami jokių žymių ar kalkių dėmių.

Automobilio plovimui naudojamos Easyshine.eu priemonės palieka įspūdingą efektą. Automobilio paviršius įgauna ilgalaikį spindesį, apsaugą nuo ultravioletinių spindulių, druskų poveikio, purvo, dulkių ir kitų nešvarumų, pasitaikančių keliuose.  Patentuotos ir kokybiškos priemonės padengia automobilį specialia hidrofobinių savybių turinčia danga, lengvai atstumiančia nešvarumus bei purvą kitų važiavimų metu. Po plovimo susikaupusį purvą daug lengviau ir pašalinti, tam nereikia daug pastangų ar pakartotinio plovimo.
Plovimas turi ir poliravimo savybių. Plaunant automobilį daugiau nei kelis kartus su nano priemonėmis, pasidengia ir ant paviršiaus esantys mikro įbrėžimai. Langai šiuo atveju įgauna hidrofobinių savybių, ant jų nesikaupia drėgmė, langai išlieka švarūs ir be kalkių pėdsakų, ko sunku būtų išvengti įprasto plovimo metu. Kitomis ekologiškomis priemonėmis galima efektyviai išblizginti ir automobilio ratlankius, padangas, saloną. Ekologiškas plovimas padeda atnaujinti odą, paneles, kilimėlius ir kitas interjero detales. Pakanka užpurkšti gaminį ant norimo paviršiaus ir jį kruopščiai nuvalyti mikropluoštą turinčia šluoste. Visa tai iš ties paprasta ir patogu.

Taigi, ekologiškas automobilio plovimas itin populiarėjanti paslauga Lietuvoje, kurią galite išmėginti ir jūs patys. Tam tereikia tinkamų priemonių ir šiek tiek laiko. Rezultatai nustebins, o ilgai išliekantis automobilio spindesys teiks malonumą vos ne kiekvieną dieną.
Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …