Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Advokatai Vilniuje – kaip išsirinkti tinkamiausią

advokatai Vilniuje
Teisininko paieškos gali būti tokios pat komplikuotos, kaip ir automobilio – tai tas nelabai tinka, tai anas... Tikrai reikia žinoti, ko tiksliai ieškote. advokatai Vilniuje kiekviename sustojime nestovi, todėl rinkitės atsakingai. Pateiksime kelis patarimus, kaip tai padaryti geriau ir paprasčiau.

1 patarimas. Specializacija. Kiekvienas teisininkas su laiku atranda savo specializaciją. Tai reiškia, kad jis stiprus tam tikroje srityje, į ją nuolatos gilinasi, seka Lietuvos ir užsienio teisines praktikas ir bylas, aišku, gilinasi ir į teisės aktus. Tos specializacijos gali būti labai įvairios – civilinė teisė, skyrybų advokatai, verslo ginčai, nekilnojamojo turto bylos, baudžiamosios bylos, tarptautinė teisė, žmogaus teisės, administracinė teisė ir t.t. Jums taip pat reikėtų įsigilinti, kokios specializacijos advokato reikia pagal jūsų esamus poreikius. Tą lengviau padėtų padaryti konsultacija telefonu su bet kurio advokato asistentais.

2 patarimas. Surinkite informacijos internete. Prieš samdydami advokatą, pasižiūrėkite, ką apie jį galima surasti internete. Įveskite į paiešką jo vardą ir pavardę ir pasidomėkite, ką jis veikia, gal minimas tam tikrose bylose, kur dirbo seniau. Tai labai svarbu, jei ieškote nepriekaištingos reputacijos advokato.

3 patarimas. Kontora ir partnerystė. Išsiaiškinkite, kokioje kontoroje jis dirba. Ne visi advokatai turi savo kontoras. Kai kurie dirba tarptautinėse įmonėse, didelių teisinių paslaugų teikėjų atstovybėse ir tinkluose. Kai kurie advokatai Vilniuje dirba savo kolegų ar net giminaičių kontorose. Svarbu, kokia tų kontorų reputacija ir specializacija.

4 patarimas. Kainos. Advokatai konsultuoja valandiniu įkainiu. Tai gali būti 50-200 eurų už valandą. Kaina taip skiriasi dėl advokato specializacijos, patirties, žinomumo, kontoros garsumo ir kitų faktorių. Ar visada pigiausi advokatai Vilniuje yra prasčiausi? Nieku gyvu. Pagal kainą to nuspręsti tikrai negalima, todėl pasidomėkite apie tą advokatą daugiau.

5 patarimas. Bendravimas. Įvertinkite bendravimo manieras ir įgūdžius per pirmąją konsultaciją. Atkreipkite dėmesį, ar advokatas dėmesingas, ar tik stengiasi kuo greičiau išklausyti ir visą medžiagą perduoti savo asistentams. Taip pat svarbu, kaip advokatas save prisistato. Gali pasirodyti, kad jie visi yra arogantiški, tačiau toks jau jų bendravimo stilius – reikia nuolatos pabrėžti stipraus žmogaus įvaizdį.

Advokatas jums padės tik tuo atveju, jei leisitės, kad jums padėtų. Melavimas, manipuliacijos informacija ir kitokie žaidimai nesustiprina jūsų bendradarbiavimo... Būkite nuoširdūs atviri ir sąžiningi su savimi ir advokatu – tada tikrai pasieksite gerų rezultatų.


Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …