Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip turi atrodyti sužadėtuvių žiedai?

sužadėtuvių žiedai
Sužadėtuvių žiedo parinkimas kelia itin daug klausimų. Kiekvienas vyras savo išrinktajai nori padovanoti įspūdingo grožio dirbinį, puoštą brangakmeniais ir subtiliais raštais. Deja, priešingai nei sako etiketo taisyklės, ne kiekvienas jų minėtajam pirkiniui gali skirti trijų mėnesių algą. Be to, merginos yra nenuspėjamos – ką daryti, jei žiedas būsimai nuotakai nepatiks?

Sužadėtuvių žiedo kaina

Prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, visų pirma įvertinkite merginos papuošalų asortimentą – kokio stiliaus aksesuarams mergina skiria daugiausiai dėmesio? Ar jai patinka aukso, ar sidabro dirbiniai? Puošnūs ar minimalistinio stiliaus papuošalai? Jei jūsų lūkesčius atitinka itin prabangūs sužadėtuvių žiedai, tačiau šiems dirbiniams neturite sukaupę pakankamai pinigų, pagalvokite apie žiedus, puoštus deimantų imitacijomis – minėtųjų dirbinių unikalumu suabejoja net ir patyrę juvelyrai. Tiesa, ieškodami dailiausiai spindinčio žiedo, nepamirškite simbolinės jo prasmės. Sužadėtuvių žiedai reiškia meilę, atsidavimą ir pasiryžimą rūpintis mylimu žmogumi visą likusį gyvenimą. Nesvarbu, kiek kainuoja žiedas, su juo dovanojate brangiausią dovaną – savo meilę.

Milžiniška žiedų pasiūla

Jei neturite konkrečios žiedo dizaino vizijos, netingėkite apsilankyti keliose juvelyrinių dirbinių parduotuvėse ir paanalizuokite internetinių svetainių pasiūlymus. Apžiūrėkite žiedų pasiūlą, įvertinkite dirbinių kainas. Net jei žiedas jums patiko, nepirkite jo iškart – geriau grįžkite namo, užsiimkite kita veikla ir tik tuomet iš naujo įvertinkite savo pasirinkimą.

Specialisto konsultacijos

Nebijokite pasitarti su profesionalais. Nors sužadėtuvių žiedai turi atitikti individualų skonį, ilgametę darbo patirtį turintis juvelyras patars jums dėl techninių dirbinio niuansų – pasidomėkite, ar konkretus žiedas atsparus subraižymams, ar tinkamas kasdieniam nešiojimui, kokia jo išliekamoji vertė, ar po kelių metų dirbinį bus galima susiaurinti arba praplatinti. Negalvokite, kad pardavėjai siekia įbrukti pačią brangiausią prekę – profesionalus juvelyras drauge su jumis ieškos tinkamiausio sprendimo. Jei vis tiek įtariate, kad pardavėjui svarbiausia – užsidirbti, nieko nelaukite ir ieškokite kitos juvelyrinių dirbinių parduotuvės.

Spalviniai niuansai

Sužadėtuvių žiedo pasirinkimui daug įtakos turi spalviniai dirbinio niuansai. Be to, spalvotieji brangakmeniai nuo seniausių laikų buvo siejami su amžinumu ir meile, pvz., daugelyje šalių tikima, kad perlai simbolizuoja meilę, deimantai – santuokos tvirtumą ir jaunųjų tyrumą. Raudoni brangakmeniai siejami su širdimi ir aistra, todėl šiam simboliui parenkami rubinai ar raudonieji turmalinai. Ištikimybė siejama su žalia spalva, kurią simbolizuoja smaragdas, žaliasis turmalinas ir granatas. Jaunavedžių tyrumas ir dvasingumas siejamas su mėlyna spalva, kurią spinduliuoja safyrai, mėlynieji špineliai ir turmalinai.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …