Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Ką galima nuveikti su Apple iPad?

Apple iPad
Svajojate apie naują planšetinį kompiuterį? Be abejo, Apple iPad gali būti vienas geriausių pasirinkimų – bent jau taip nurodo šio planšetinio kompiuterio reitingai, tačiau ar žinote tiksliau, kuo ši planšetė skiriasi nuo savo konkurentų? Pamėginome tai išsiaiškinti praktiškai. Peržvelgėme keletą skirtingų veiklų, kurias galima atlikti tiek su nešiojamu kompiuteriu, tiek su bet kuriuo planšetiniu kompiuteriu ir, be abejo, su Apple iPad. Pateiksime jums savo pastebėjimus.

Naujienų skaitymas

Jeigu skaitydami virtualius laikraščius ir naujienų portalus per nešiojamus kompiuterius įprastai tai darome tik naršyklės pagalba, taip Apple iPad išsiskiria tuo, jog siūlo gausybę specialių programėlių, kurios leidžia greičiau ir patogiau daryti tą patį. Be abejo, jūs visada galite įsijungti Safari naršyklę ir peržiūrėti naujienų portalą, tačiau vieną kartą pabandę naudotis tomis specialiomis programomis, turbūt nenorėsite to daryti. Štai kokie jų privalumai:

  • Šios programėlės neturi daug reklamos
  • Gražesnis šriftas (panašesnis į spausdintą raštą)
  • Didelės, aukštos kokybės nuotraukos
  • Kokybiški video klipai
  • Lengva prieiga prie socialinių tinklų dalinimosi įrankių

Šie dalykai reiškia nemažai, ypač žinant kad iOS turi vieną geriausių RSS programų, kurios tinka ir nešiojamiems kompiuteriams – tai Reeder. Visgi, daugelis RSS naujienų skaitymui renkasi ir Pulse, kuri labiau adaptuota įrenginiams, turintiems liečiamą ekraną. Bet kuriuo atveju, galime konstatuoti faktą, kad Apple iPad yra patogus įrankis visapusiškam naujienų skaitymui.

Rašymas ir redagavimas

Iš tiesų, vienas dalykas, kuriuo negali pasigirti dauguma planšetinių kompiuterių – rašymo patogumas. Visi mes esame pripratę prie fizinės klaviatūros, ant kurios galime uždėti iš karto abi rankas ir greitai bei patogiai rašyti pasirinkta kalba. Kalbant apie Apple iPad, galima teigti, kad šio mini kompiuterio ekranas yra gerokai patogesnis nei daugumos planšetinių kompiuterių, kadangi juo taip pat galima rašyti dviem rankomis – juk jis pakankamai didelis. Tačiau, kažin ar naudodamiesi ekrano virtualia klaviatūra vis vien norėtumėte rašyti labai ilgą tekstą – ko gero, greitai pavargtumėte ir nuspręstumėte naudotis fizine klaviatūra. Taigi, Apple kompanija yra išleidusi kelias skirtingas klaviatūros versijas Apple iPad planšetiniams kompiuteriams, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad iPad jungiasi prie šios klaviatūros stovo tik vertikaliai. Žinoma, vieniems tai gali būti nesvarbu, bet tiems, kas mėgsta didesnį rašymo ir redagavimo ekraną, teks susitaikyti su šiuo niuansu.

Jeigu kalbame apie bendravimą elektroniniu paštu, tuomet verta paminėti „PenUltimate“ programą – su šia programa, jūs tiesiog pirštų mostais galite sukurti užrašą ar parašyti visą laišką. Nors dauguma žmonių į tai žiūrėjo gan skeptiškai, visgi, išbandę šią programą dauguma liko patenkinti, kadangi tai tikrai nėra tas pats, kas rašyti laiką naudojantis „MS Paint“ programa.

Svarstote dėl .doc, .ppt ir kitų failų redagavimo? Galima sakyti, kad Apple iPad turi puikų programų komplektą, redagavimo darbus padarysiančius lengvais ir patogiais.

Taigi, ar verta įsigyti Apple iPad?

Peržiūrėjus dvi labai svarbias veiklos sritis, manome, jog Apple iPad lenkia daugumą savo varžovų planšetinių kompiuterių rinkoje. Beje, pasidomėjus paaiškėjo, kad geriausios iPad kainos pirkėjų laukia tik internetinėse parduotuvėse. 

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …