Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

UAB steigimas ir teisinės paslaugos Kaune: ką turime žinoti?

teisinės paslaugos kaune
Jau ne vienerius metus uždaroji akcinė bendrovė yra populiariausia ir palankiausiai vertinama verslo forma Lietuvoje. Be to, UAB steigimas siejamas su prestižiniu bendrovės statusu ir rimta vykdomos veiklos ateitimi. Tiesa, įsteigti UAB nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Siekiant greito rezultato ir sklandaus steigimo proceso, jums bus reikalingos profesionalios teisinės paslaugos Kaune ar kitame Lietuvos mieste.

Uždaroji akcinė bendrovė – juridinis asmuo, turintis ribotą atsakomybę. Kitaip sakant, steigėjai už įmonės veiklą neatsako asmeniniu turtu. UAB steigėjai – akcininkai (akcininkų skaičius yra ribojamas) – siekia uždirbti ir išsimokėti gautą pelną teisiškai numatyta tvarka. Jei UAB veikla yra sėkminga ir bendrovė siekia plėstis, UAB gali būti pertvarkoma į AB (akcinę bendrovę).

Teisinės paslaugos Kaune ar kitame šalies mieste padės paruošti visus su UAB steigimu susijusius dokumentus. Vis dėlto, nors profesionalų pagalba daugeliu atvejų yra būtina, uždarosios akcinės bendrovės steigimas sąlyginai yra nesudėtinga procedūra. Nesudėtinga ir įmonės buhalterinė sistema – dirbti su ja gali kiekvienas kvalifikuotas buhalteris. Be to, visiems UAB darbuotojams suteikiamos socialinės garantijos. Kalbėdami apie UAB privalumus, negalime pamiršti ir trūkumų, kurių svarbiausias – gana didelis privalomas įstatinis kapitalas, kurio reikia įmonės steigimo pradžioje. Kai bendrovė įregistruojama, banko sąskaitoje esantys pinigai tampa įmonės nuosavybe. Šie pinigai skirti prekių ir paslaugų pirkimui, atlyginimų ir mokesčių mokėjimui.

Teisinės paslaugos Kaune ir kitame mieste pradedamos nuo bendrovės pavadinimo rezervacijos. Užpildžius atitinkamą formą, ji pateikiama VĮ „Registrų centrui“. Pasirinktas įmonės pavadinimas rezervuojamas pusei metų. Rekomenduojama neapsiriboti vienu pavadinimu ir įrašyti kelis pasiūlymus. Jei pirmasis variantas bus užimtas, bus svarstomas antrasis. Tai reiškia, kad pavadinimus reikia rašyti nuo labiausiai patinkančio iki mažiausiai aktualaus. Reikalavimus atitinkantis pavadinimas rezervuojamas per vieną darbo dieną.

Kai bendrovės pavadinimas yra žinomas, steigėjai pasirašo uždarosios akcinės bendrovės steigimo sutartį. Jei bendrovę steigia tik vienas akcininkas, tokiu atveju pasirašomas UAB steigimo aktas. Pasirašius sutartį, atidaroma kaupiamoji sąskaita pasirinktame banke. Į šią sąskaitą reikia įnešti numatytą įstatinį kapitalą. Tai atlikus bankas parengia atitinkamą pažymą, kuri su kitais steigimo dokumentais turi būti pristatyta notarui. Kai notaras patvirtina dokumentų teisingumą ir jų atitikimą įstatymams, dokumentai grąžinami bendrovės steigėjui. Šie dokumentai pristatomi VĮ „Registrų centrui“, kuriame užregistruojama nauja uždaroji akcinė bendrovė.


Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …